Tüm Karabük bu skandalı konuşuyor yabancı üniversite öğrencileriyle birlikte olanlar hastanelik oldu

Tüm Karabük bu skandalı konuşuyor yabancı üniversite öğrencileriyle birlikte olanlar hastanelik oldu

Kütahya’da fuhuş yapan Fas uyruklu bir öğrencinin AIDS’li çıkmasının ardından şimdi de Karabük bir başka hastalıkla çalkalanıyor.

Son günlerde yabancı öğrenci sayısının çokluğu ile gündem olan Karabük Üniversitesi’nde okuyan öğrencilerin itirafları kafaları karıştırarak koca kenti ayağa kaldırdı.

Karabük Üniversitesi Seni Bekliyor – Külliye Karabük

Karabük İtiraf sayfasına gönderilen mesajlarda öğrenciler yabancı uyruklu öğrencilerle birliktelik yaşadıktan sonra virüs kaptıklarını, vücutlarında mantar ve uçuk çıktığını iddia etti.

1-3.jpg

Bir öğrencinin ismini vermeden yaptığı itirafın ardından çok sayıda itiraf geldi. Öğrencilerin çoğu birliktelik yaşadıkları öğrencilerin Nijerya uyruklu olduğunu söyledi.

33.jpg

Sosyal medyada gündem olan üniversite yöntemi ve valilikten ise konuya ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

11.jpg

“HERKES AKLIYLA SAĞLIĞINA DİKKAT ETSİN”

İtiraf sayfasını admini bir paylaşım yaparak “Arkadaşlar malum konuyla ilgili itirafların ardı arkası kesilmiyor bu tür paylaşımlara devam etmiyorum fakat ciddi manada sürekli mesaj alıyorum. Herkes kendi aklıyla sağlığına dikkat etsin” diyerek seslendi.

aaaaaa.jpg

KÜTAHYA’DA FASLI ÖĞRENCİ AIDS’Lİ ÇIKMIŞTI

Kütahya'da Gaybi Efendi Mahallesi'nde ikamet eden 21 yaşındaki Fas uyruklu üniversite öğrencisi Anouar A. adlı travesti şahsın para karşılığı ilişkiye girdiği ve AIDS hastası olduğu ortaya çıkmıştı.

İlgili Haberler