Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon lira kazanan Rabia Birsen Göğercin'e Mustafa Destici sürprizi

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon lira kazanan Rabia Birsen Göğercin'e Mustafa Destici sürprizi

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmada 1 milyonluk büyük ödülün sahibi olan Rabia Birse Göğercin ile telefonda görüştü.

GÜNBOYU/ ESMA KARAYEL

Rabia Birsen Göğercin, Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmada 1 milyon değerindeki soruyu açtırarak milyoner oldu. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, genç kızı arayarak telefonda tebrik etti. Destici “Sen bizi hem hüzünlendirdin hem duygulandırdın hem sevindirdin. Seninle büyük gurur duyduk” dedi.

as.jpg

Destici, görüşmede Rabia Birsen Göğercin'e şunları söyledi:

Merhaba Rabiacığım, tebrik ediyorum. Bizi hem gururlandırdın hem heyecanlandırdın hem sevindirdin. Biz televizyona çok sık bakamıyoruz, fırsat bulamıyoruz ama o gün denk geldi. Tam sen yarışırken biz de tabii ki oraya odaklandık. Sonuna kadar takip ettik. Son soruyu bir hafta sonraya bıraktılar. Bir hafta heyecanla bekledik. Ama beklediğimize de değdi. Çok başarılıydın, çok tebrik ediyorum. Allah nazarlardan saklasın. Allah yolunu da bahtını da açık etsin inşallah. Süleyman abiye de, annene de, evdeki herkese de selamlarımızı iletiyoruz. Senin yaşında bizim de kızımız var. İnşallah kızımızla ailece bir gün inşallah biz de bekleriz. Biz de geliriz. Bizi çok mutlu ettin, çok duygulandırdın. Sen bizi hem hüzünlendirdin hem duygulandırdın hem sevindirdin hem gururlandırdın. Seninle büyük gurur duyduk. Senin adına, ailen adına seninle gurur duyduk. Seni yetiştiren anneye ve babaya da saygılarımızı hürmetlerimizi sunuyoruz. Onlardan da Allah razı olsun. Bir kaza geçirmişsin ama azmini kaybetmemişsin, çalışkanlığını… O da büyük bir başarı. Bu başarından dolayı da, sadece yarışmada 1 milyon lira değerindeki soruyu bilmenle birlikte bu hayata olan bağlılığın, o güler yüzün… Onun için de seni tebrik ediyorum. Allah her gün yüzünü güldürsün inşallah. Seni Allah'a emanet ediyorum.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar