Gelen teklifleri canlı yayında açıkladı: Tanju Özcan hangi partiye katılacak?

Gelen teklifleri canlı yayında açıkladı: Tanju Özcan hangi partiye katılacak?

Tv100 canlı yayınında Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık programına konuk olan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yerel seçimlerde izleyeceği yol için çarpıcı ifadelere yer verdi.

SERPİL DEMİR / GÜNBOYU

Tv100 canlı yayınında İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Avukat Ünzile Yüksel, TÜRKAD Başkan Yardımcısı Avukat Cem Kaya, AK Parti 24. Dönem Milletvekili Ali Turan, tv100.com yazarı Hacı Yakışıklı, hukukçu Dr. Rezan Epözdemir’in konuk olduğu Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık programına Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’da konuk oldu.

HANGİ PARTİ İLE GÖRÜŞÜYOR?
Birçok partiden kendisine davet olduğunu belirten Özcan "İYİ Partiyle resmi olarak adaylık görüşmem olmadı gayri resmi olarak konuşuyoruz. Birçok partiden davet var. Benim şu anda genel eğilimim bağımsız olarak girmek. Eğer CHP’ye dönemezsem, dönsem bile Sayın Kılıçdaroğlu’nun Genel Başkan olduğu bir CHP’de aday adayı da olmayacağım gönlümden geçen de bağımsız aday olmak." dedi.

“AK PARTİ ZATEN GEÇİCİ İHRACIMDAN BU YANA BENZER TEKLİFLERLE GELİYOR”

Aktaş'ın "Gayri resmi olarak başka partilerde dediniz hangi partiler AK Parti de var mı?" sorusuna Özcan "Hemen hemen hepsi. AK Parti zaten geçici ihracımdan bu yana benzer tekliflerle geliyor. AK Partili üst düzey yetkililer aradılar birkaç tanesi bu teklifler resmi bir teklif diyen olmadı Sayın Erdoğan’ın bilgisi dahilinde diyen olmadı ben zaten Sayın Erdoğan’la siyaset yapamam bana cumhurbaşkanı yardımcılığı bile teklif etseler ben Sayın Erdoğan’la siyaseten birlikte yürüyemem diye söyledim. MHP’den de arayanlar var." yanıtını verdi

İlgili Haberler