Seçil Erzan'ın avukat sevgilisi Candaş Gürol'la WhatsApp yazışmaları ortaya çıktı! Mesajlarda neler yazıyor neler

Seçil Erzan'ın avukat sevgilisi Candaş Gürol'la WhatsApp yazışmaları ortaya çıktı! Mesajlarda neler yazıyor neler
Son zamanlarda gündemden düşmeyen Seçil Erzan dosyası, gün geçtikçe daha da genişliyor. Erzan'ın mahkeme kararıyla incelenen telefon kayıtlarında, eski sevgilisi avukat Candaş Gürol ile yapılan WhatsApp yazışmaları gündem yarattı.

Banka müdürü Seçil Erzan ve 6 şüphelinin yargılandığı davanın soruşturma dosyasında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu’nun özel haberine göre, 11 Nisan 2023'te, gözaltına alınan Seçil Erzan’ın kendi isteği ile verdiği cep telefon kayıtları mahkeme kararı ile incelendi.

1.webp

AVUKAT CANDAŞ GÜROL İLE MESAJLARI ORTAYA ÇIKTI

İncelenen cep telefonunun WhatsApp görüşmelerinde Seçil Erzan’ın eski erkek arkadaşı Candaş Gürol ile yazışmalar ortaya çıktı.

Soruşturma dosyasına giren WhatsApp yazışmalarında Candaş Gürol'un, 'Avukat Candaş' diye kayıtlı olduğu görülüyor. Cep telefonundan ulaşılan kayıtlarda Seçil Erzan, Candaş Gürol arasında 12 Mart 2023 günü bir yazışma yaşanıyor.

1-001.jpg

"SENİ SEVİYORUM HOŞÇA KAL"

Seçil Erzan, "Sen bana yardım etmek istedin sağ ol" diye mesaj atıyor. Candaş Gürol buna cevap olarak "İyi geceler" diye yanıt veriyor. Seçil Erzan buna, "Seni seviyorum hoşça kal" diye karşılık veriyor. Candaş Gürol, "Sen de. Kim bilir kime gidersin şimdi. İşin Bozuldu. Bana yapacak bir şey bırakmadın" diyor.

4-001.jpg

"SEN BENİ REZİL ETTİN"

Devam eden dosyaya giren yazışmalar şöyle:

Seçil Erzan: Taksi numarası var mı?

Avukat Candaş: (Kadıköy’de bir ticari taksi durağının telefonunu gönderiyor)

Seçil Erzan: Ben dayanamıyorum

Avukat Candaş: Bilemem, ben gitme dedim

Seçil Erzan: Seni sevdim

Avukat Candaş: Ben de ama olmadı

Seçil Erzan : Sen beni rezil ettin

Avukat Candaş: Tek kozun kaldı intihar

Avukat Candaş : Neredesin? Gel konuşalım açayım kapıyı

Seçil Erzan: Ben dayanamıyorum Candaş

Avukat Candaş: Ama baksana sen kaşınmışsın. Neyse geleceksen kapıyı açacağım. Yoksa telimi kapatayım uyuyacağım. Benden bu kadar cuc..

Seçil Erzan: Benim kimsem yok

Avukat Candaş: Ok

Seçil Erzan: Bunu çok iyi anladım bu akşam. Bir tek sen vardın.

Avukat Candaş: ?

8.webp

"NE ZAMAN ARASAM ARKA FONDA BAĞIRIŞLAR DUYUYORDUM"

Seçil Erzan’ın eski erkek arkadaşı olan Çandaş Gürol verdiği ifadesinde, “Seçil Erzan, eski kız arkadaşımdır. Kendisi ile ciddi bir ilişki yaşadım ve her şey normal şartlarda devam etseydi; 2023 yılının şubat ayında nişanlanacaktım. 2023 yılının şubat ayında, nişanlanmayı planlarken ocak ayında nişanı iptal edip şubat ayında da ilişkimi tam olarak sonlandırdım. Bu arada Seçil’i ne zaman arasam gerek evinde olsun gerek iş yerinde olsun arka fonda bir bağırış çağırış olduğunu duyuyordum. Ama kim olduğunu bilmiyordum” demişti.

50.jpg

MAHKEMEYE ZORLA GETİRİLDİ

Devam eden davada Avukat Candaş Gürol’un da aralarında bulunduğu 11 kişi tanık olarak dinlenmeleri için mahkemeye zorla getirilmeleri kararı verilmişti.

10.webp

ERZAN'IN FARKLI İSİMLERLE İLİŞKİLERİ OLDUĞU İDDİASI

Öte yandan dosyada müşteki ve şüphelilerin verdikleri ifadelerde göre Seçil Erzan’ın farklı tarihlerde sevgili ilişkisi boyutundaki iddialar da dikkat çekti. Avukat Candaş Gürol’la yaşadığı ilişki ile bilinen Seçil Erzan için verilen ifadelerde, farklı isimlerle olan ilişkileri ortaya atıldı.

Olayın şüphelilerinden Ali Yörük ifadesinde Seçil Erzan’ın, Çorlu’da şube müdürlüğü yaptığı dönemde Çorlu’da iş insanı Nuri Köşkdere ile ilişkisi olduğunu iddia etmişti.

Ortaya çıkan ifadeler, Muğla Cezaevi'nden gelen ihbarda, Seçil Erzan’ın, İzmir’de yine bir banka müdürü olan Bora Onat ile gönül ilişkisi olduğu ileri sürülmüştü.

Taşıdığı bavulda GPS kaydı çıkan Semih Kaya, verdiği ifadesinde, "Şubede Seçil'in yanına gittiğimde, Seçil bana GPS'in Atilla Baltaş'a ait olduğunu, Atilla'nın çok saf temiz bir insan olduğunu, eski sevgilisi olduğunu, ayrıldıklarını fakat Atilla'nın kendisini halen takip ettirdiğini, bu sebeple de GPS'in çantada olduğunu söyledi" demişti.

Öte yandan adı geçen kişilerden bazıları bu iddiaları reddetmişti.

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler
Öne Çıkanlar