Yoğun bakımdaydı! Kadir İnanır'ın sağlık durumuna ilişkin yeni açıklama

Yoğun bakımdaydı!  Kadir İnanır'ın sağlık durumuna ilişkin yeni açıklama

Yoğun bakımda olan usta oyuncu Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili yeni bir haber geldi. Jülide Kural, Kadir İnanır’ın sağlık durumu hakkında son bilgileri sosyal medya hesabından paylaştı.

Evinde inme geçirerek apar topar hastaneye kaldırılan Kadir İnanır tıkalı damarı ameliyat edildikten sonra yoğun bakıma alınmıştı. Yoğun bakımdaki usta oyuncu Kadir İnanır gelen bilgilere göre entübe durumundan çıkarıldı.

301075.webp

Jülide Kural, Kadir İnanır’ın sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu:

III. BİLGİLENDİRME

Kamuoyunun Bilgisine

Değerli Halkımız;

Merak ettiğinizi bildiğimden hepimizin çok sevdiği Kadir İnanır'ın son durumuna ilişkin bilgileri sizinle paylaşmak isterim.

Doktorlarımızın amacı aslında dün itibariyle Kadir İnanır'ı entübe halinden çıkarıp doğal süreci başlatmaktı bildiğiniz gibi. Onu seven bizler bir an önce uyandırılmanın gerçekleşmesini istiyorduk elbette. Ancak sürecin hassasiyeti nedeniyle doktorlar bir gece daha bekleme kararı aldılar.

Bu sabah Kadir İnanır'ı ziyaretim sırasında beni tanıması, elimi tutması gibi olumlu ve bilinçli olabilecek tepkileri, artık uyandırma sürecinin başlayacağı umudunu verdi bana. Ki bu sürecin bir gerçekliğe dönüşmesi haberini size vermekten çok mutluyum. Yani artık Kadir İnanır entübe durumundan çıkarılıp vücudunun doğal çalışma sürecini gerçekleştirmeye başladı. Elbette henüz yorgun, zamana ihtiyacı var. Emek ve sabırla bu zor süreci de aşacağından eminim. Hep söylediğimiz gibi güçlüdür Kadir İnanır ve

mutlaka başaracaktır. Elbette doktorların, sağlık çalışanlarının emeği ve sizlerin ona yolladığı güzel duyguların gücüyle.

Kadir İnanır'ın bu topraklarda yaşayan her kesimden insanın kalbinde nasıl da yer ettiğini bilen biri olarak anlıyorum ki; onurlu, ilkeli, özgün bir hayatın karşılığı daima büyük bir sevgi oluyor... Ne iyi ki!

Saygılarımla Jülide Kural

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar