Ogeday Survivor’dan elendi mi! Acun Ilıcalı yumruğunu masaya vurdu... Acil konsey toplandı

Ogeday Survivor’dan elendi mi! Acun Ilıcalı yumruğunu masaya vurdu...  Acil konsey toplandı

Survivor All Star'da son bölümde Ogeday Girişken'in oyun alanında yer almaması, izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Mavi takım için Acil durum konseyi toplandı. Yarışmacıların Ogeday hakkında söyledikleri Ogeday yarışmayı bıraktı mı sorusunu akıllara getirdi. İşte tüm merak edilenler...

Bu akşam yayınlanacak yeni bölüm fragmanında Mavi takım için düzenlenen acil durum konseyine dair kesitler yer aldı. Fragmanda, Yasin ve Furkan'ın Ogeday'a yönelik sözleri özellikle dikkat çekti ve Ogeday'ın yarışmadan ayrılıp ayrılmadığı sorularını gündeme getirdi. Peki, Survivor All Star'da Ogeday yarışmayı bıraktı mı?

65f60fa55e2302dee27db063.webp

“BİZİ YALNIZ BIRAKTIĞI İÇİN AŞIRI KIZGINIM”

Yayınlanan fragmanda, Mavi takım için düzenlenen acil durum konseyinin detaylarına yer verildi. Konsey sırasında ilk sözü alan Yasin Obuz'un, "Üst eşofmanını giydi, sonrasında ayakkabılarını bağlamaya başladı. Napıyorsun sen dedim? Aynı şeyi düşünüyorsak sakın yapma dedim" ifadeleri dikkat çekti. Ardından söz hakkı alan Furkan ise Ogeday'a olan kızgınlığını dile getirerek, "Bizi yalnız bıraktığı için aşırı kızgınım" açıklamasıyla izleyicilerin dikkatini çekti. Bu gelişmeler, Ogeday'ın Survivor'dan ayrılıp ayrılmadığı sorularını beraberinde getirdi. Ayrıntılar, yeni bölümde ortaya çıkacak.

Ayrıca, Survivor yapımcısı Acun Ilıcalı da son bölümde yaptığı açıklamada, Mavi takımda yaşanan sorunlar arasında Ogeday'ın durumunun da olduğunu belirterek, Mavi takımla acil durum konseyi yapacaklarını ve ardından durumu Kırmızı takımla paylaşacaklarını ifade etti.

65f60fa55e2302dee27db062.webp

İlgili Haberler