Karabük Üniversitesi'nde patlak veren skandalın ardından yeni ayrıntılar! Fuhuş Miss Afrika yarışması futbol

Karabük Üniversitesi'nde patlak veren skandalın ardından yeni ayrıntılar! Fuhuş Miss Afrika yarışması futbol

Tüm Türkiye yabancı uyruklu öğrencilerle birlikte olanların hastaneye koştuğu Karabük’ü konuşurken kente ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı.

GÜNBOYU/ ESMA KARAYEL / ÖZEL HABER

Karabük Üniversitesi’nde okuyan yabancı öğrencilerle birliktelik yaşayan öğrencilerin HPV ve HIV belirtileriyle hastanelere başvurduğu ortaya çıktı.

Üniversitenin itiraf sayfasına gönderilen mesajlarda çok sayıda öğrenci yabancı öğrencilerle yaşadıkları ilişkinin ardından vücutlarında siğil, uçuk, mantar, yaralar çıktığını söyleyerek başına gelenleri tek tek anlattı.

Karabük Üniversitesi’nde ortaya çıkan bu skandal tüm sosyal medyada konuşulurken gözler bu kente çevrildi.

Sosyal medyada bu üniversitede okuyan yabancı uyruklu çoğunluğu Afrikalı olan öğrencilere ilişkin iddiaların ise ardı arkası kesilmedi.

karabuk-1.jpg

MISS AFRİKA GÜZELLİK YARIŞMASI DÜZENLENMİŞ

Yabancı öğrenci sayısının çokluğuyla dikkat çeken Karabük’te 2023 yılının son ayında Miss Afrika Karabük isimli bir güzellik yarışması düzenlendiği ortaya çıktı.

bbbbbbbbbbb.jpg

Missafriquekarabuk adlı sosyal medya hesabında yarışmaya katılan Karabük’te okuyan Afrikalı öğrencilerin video ve fotoğraflarının paylaşıldığı görüldü.

bgbfbf.jpg

Bayan Graci isimli bir genç kız kentte aralık ayında düzenlenen Miss Afrika Karabük yarışmasına hazırlandığı anları saniye saniye kaydederek sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

bvbvbcv.jpg

AFRİKALI ÖĞRENCİLERE FUHUŞ YAPTIRILDIĞI İDDİASI

Geçen yıl Karabük’te Filyos Çayı’nda ölü halde bulunan 17 yaşındaki Gabonlu öğrenci Jeannah Danys Dinabongho Ibouanga’nun soruşturmasının ardından Afrika kökenli öğrencilere kentte fuhuş yaptırıldığı iddia edilmişti. Skandal hastalığın ardından bu iddia yeniden gündeme geldi.

sdsdsdad.jpg

YERLİ KULÜPLER AFRİKALI ÖĞRENCİ SEÇİYOR İDDİASI

Bir diğer iddia ise Karabük’te amatör kulüplerin yerli futbolcular yerine Afrika kökenli kişileri oynattıkları oldu.

sasasasa.jpg

sss.jpg

İlgili Haberler