Ayşe Ateş tek kişiyi işaret etti bu davada kilit isim o

Ayşe Ateş tek kişiyi işaret etti bu davada kilit isim o

Ankara’da suikast sonucu öldürülen Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Sinan Ateş cinayetinin üzerinden yaklaşık 1,5 yıldan fazla bir süre geçmesine rağmen Ateş’in katil zanlısı halen bulunamadı. Yürütülen soruşturma dahilinde yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ederken Ateş’in eşi Ayşe Ateş, önemli açıklamalar yaptı.

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş kimdir? Ayşe Ateş kimdir? - Elips Haber

Sözcü’den İpek Özbey’e konuşan Ayşe AteşGörevi bıraktığından itibaren Ülkü Ocakları mensupları, yöneticileri tarafından sistematik olarak itibarsızlaştırma politikası, tehditler, hakaretler, FETÖ’cülükle suçlandı, tehditlerle yaşadık” dedi.

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş: Elini kolunu sallayarak gezen tüm failleri bir an önce yakalayın - Evrensel

Çok kırgın olduğunu belirten Ateş katili herkesin bildiğini vurgulayarak “Kimseden bana yandaşlık yapmasını istemiyorum. Herkes görevini hakkıyla yerine getirsin. Ben kim olduklarını biliyorum, ama somut olarak delilleri gösteremem” diye serzenişte bulundu.

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş: Katilleri biliyorum

"SERDAR ÖKTEM BU DAVADA KİLİT İSİM"

“Acaba deliller karartılacak mı” korkusu yaşadıklarını ifade eden Ateş “Serdar Öktem hastalanıp, hastaneye götürülünce üst düzey bir yöneticiyle görüştüğü iddiası var. Öktem, bu davada kilit isim. Efendim bir türlü telefonundaki şifre kırılamıyor, ne hikmetse” diyerek Öktem’i işaret etti.

"MHP'DEN HİÇ BİR ŞEY BEKLEMİYORUM"

Ateş “MHP’den hiçbir cevap da beklemiyorum, hiçbir şey beklemiyorum” diyerek de MHP’ye sitem etti.

İlgili Haberler