Ahmet Yüce 29 maaş ikramiyesi birden verdi: İşçiler patronum da patronum diyor!

Ahmet Yüce 29 maaş ikramiyesi birden verdi: İşçiler patronum da patronum diyor!

Bu yıl, Skoda'nın Türkiye Distribütörü olan Yüce Auto'nun Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, çalışanlarına 29 maaş ikramiye verdi.

Geçen yıl çalışanlarına verdiği 25 maaş ikramiye ile gündemden düşmeyen Skoda'nın Türkiye Distribütörü, Yüce Auto'nun Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce'den yeni bir hamle geldi. Yüce, bu yıl çalışanlarına 29 maaş ikramiye verdi.

33630.jpg

Patronlar Dünyası'ndan Toygun Atilla'nın haberine göre, çalışanların 2023 yılı ikramiyeleri dün açıklandı ve 29 maaş ikramiye hesaplara yatırıldı. Kincentric Best Employers kapsamında 35 şirketle birlikte 'En İyi İş Yeri' ödülünü aldı. Çalışan memnuniyetinin öncelendiği bu ödülü Yüce Otomotiv dördünü kez kazandı.

"KAZANCIM EL VERDİĞİ SÜRECE İKRAMİYE VERECEĞİM"

Ahmet Yüce, 15 yıldır çalışma arkadaşlarına ikramiye vermenin yanı sıra, geçtiğimiz yıl gündeme gelen 25 maaşlık ikramiye konusunda da şu açıklamayı yapmıştı: "Lütfen bundan sonra ne kadar ikramiye verdiğimi sorma. Ömrüm yettiği, kazancım elverdiği sürece iş arkadaşlarıma ikramiye vereceğim. Sadece bunu bil."

kara-para.jpg

Ayrıca, Yüce, "patron" kelimesini sevmediğini belirterek şunları dile getirmişti: "İyi patron olunmaz, iyi insan olunur. Kendine 'patron' diyenlere yegane tavsiyem şudur: Önce iyi insan olmayı becerin. Sonra her şey olursunuz."

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar