Mustafa Sandal hangi şehirden İYİ Parti'nin belediye başkan adayı oluyor? Hem fotoğraf hem de açıklamalar peş peşe geldi

Mustafa Sandal hangi şehirden İYİ Parti'nin belediye başkan adayı oluyor? Hem fotoğraf hem de açıklamalar peş peşe geldi

Ünlü sanatçı Mustafa Sandal'ın paylaşılan fotoğrafı siyaset gündemine bomba gibi düştü. Peki Mustafa Sandal İYİ Parti'den belediye başkan adayı mı olacak? İşte ayrıntılar...

Ünlü sanatçı Mustafa Sandal'ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret etmesi siyaset gündemini hareketlendirdi.

Ziyaret ile ilgili bir fotoğraf karesi paylaşan Sandal, "Her daim sanatın ve sanatçının yanında olan Sn. Meral Akşener'in Ankara'da misafiri oldum. Çok da güzel ağırlandım. Bir abla şefkatiyle hissettirdiği samimi ve aydınlatıcı sohbetine gerçekten doyum olmuyor" dedi.

mustafa.jpg

ADAYLIK SİNYALİ Mİ?

Sandal'ın ziyareti sonrası İYİ Parti'deki kulis bilgileri paylaşan İYİ Kulis isimli sosyal medya hesabı, İYİ Parti Medya İlişkileri Başkanı ve Parti Sözcüsü, Ankara Milletvekili Kürşad Zorlu ile Mustafa Sandal'ın fotoğrafını paylaşarak, "Hoş geldin Mustafa Sandal" dedi. Paylaşım sonrası Mustafa Sandal gündem olurken, önümüzdeki yerel seçimlerde Sandal'ın İYİ Parti'den aday gösterileceği iddia edildi.

m1.jpg

ZORLU'DAN AÇIKLAMA

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad ZOrlu da sosyal medya hesabından Mustafa Sandal ile olan fotoğrafını paylaşarak, "Ülkemizin kıymetli sanatçısı Mustafa Sandal'ı bugün İYİ Parti Genel Merkezimizde misafir ettik" ifaddelerini kullandı.

GÖRÜŞME ÖNCESİ İLK HAMLE

Mustafa Sandal'ın dün sosyal medya hesabından Kürşad Zorlu'nun paylaşımına cevap vermesi görüşme öncesi ilk sinyali vermişti. Sandal, Zorlu'ya cevap olarak şu ifadeleri kullanmıştı:

"Sn. Vekilim, dik duruşunuz ve nazik sözleriniz için teşekkür ederim. Sizin gibi vekillerimizin mecliste şanlı Türk bayrağımızı ve Atatürk ilkelerini savunduğunu bilmek hem bir sanatçı, hem de iki evlat babası olarak beni mutlu ediyor. Var olun."

m2.jpg

İlgili Haberler