Müge Anlı'da akılalmaz olay! Kayıp anneden şoke eden itiraf : Kızım beni evli bir erkeğe sattı

Müge Anlı'da akılalmaz olay! Kayıp anneden şoke eden itiraf : Kızım beni evli bir erkeğe sattı

Atv'nin gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yine şaşırtıcı bir olay yaşandı. 18 yaşındaki Sevdiye Bahar, 4 yıl önce Adana'da kaybolan annesi Hamide Kalkan'ı bulmak için programa başvurdu. Kadın, Müge Anlı'nın yardımıyla bulunsa da çocuklarıyla görüşmek istemedi ve bu kararından Müge Anlı ikna edemedi.

18 yaşındaki Sevdiye Bahar, 2020 yılının Aralık ayında Adana'da şüpheli şekilde kaybolan 44 yaşındaki 4 çocuk annesi Hamide Kalkan'ı bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. Sevdiye Bahar, annesini yıllardır endişeyle aramış ama bulamamış. Müge Anlı'nın yardımıyla Sevdiye Bahar’ın annesi bir günde bulundu.

“KIZIM BENİ BİR ERKEĞE SATTI”

Canlı yayına bağlanan anne Hamide Kalkan, ne kızıyla ne de diğer çocuklarıyla görüşmek istemediğini belirtti. Kalkan, "Müge Hanım, sadece sizinle konuşmak istiyorum" diyerek kızıyla olan ilişkisini anlattı. Kızı için acı dolu sözler sarf eden Kalkan, onun kendisini evli bir erkeğe satmasıyla ilgili üzücü detayları paylaştı.

640xauto.webp

"SAÇIMI TUTUP SOKAKLARDA SÜRÜKLEDİLER"

Hamide Kalkan kızının daha 16 yaşındayken kendisini evli bir erkeğe sattığını, aynı zamanda iftira atıp karakola şikayet ettiklerini söyledi. Sözlerine devam eden anne oğlunun ise yumruk atarak burnunu kırdığını, saçından tutup sokaklarda sürüklediğini anlatı.

u.jpg

"BEN BÖYLE EVLAT İSTEMİYORUM"

Ben bunlara nasıl evlat derim diyen kadın “Kızımı gördüğüme sevinmedim. Ben böyle evlat istemiyorum. Hiçbirini istemiyorum. Ben kendime yeni bir sayfa açtım. Benim için öldüler” şeklinde konuştu.

Kalkan'ın duygusal ifadeleri üzerine gözyaşları içinde bir kez daha annesine çağrıda bulunan genç kız, "Ne olur anne gel, ben her şeyden vazgeçtim. Sonumun ölüm olacağını bile bile geldim. Sen şu an yanındakilerin korkusuyla böyle konuşuyorsun. Biliyorum seni de dövüyorlardı. Çık gel, kurban olayım" diyerek yalvarışta bulundu.

Anne Hamide Kalkan, çocuklarıyla görüşmek istemediğini net bir şekilde ifade etti.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar