Tebliğciler bu kez pavyona gidip dua etti: Hep bir ağızdan ‘amin’ dediler…

Tebliğciler bu kez pavyona gidip dua etti: Hep bir ağızdan ‘amin’ dediler…

Tebliğciler, tekel bayii, kafe ve gazinonun ardından bu sefer pavyona gitti. Eline mikrofonu alıp dua eden tebliğciye karşı herkes hep bir ağızdan amin dedi.

Manisa’da bir pavyona giren tebliğciler, sahneye çıkarak müziği durdurdu, ardından pavyonda bulunanlara seslendi. Toplu duaya geçen tebliğciye, pavyonda çalışan kadınlar da "Amin" diyerek eşlik etti.

HEP BİRLİKTE DUA ETTİLER

Kürsiye çıkan tebliğcinin ettiği dua ise şöyle:

"Allah'ım ne işleri varsa hayırlı bereketli bol rızıklar nasip eylesin. Burada abiler ablalar ne sıkıntıları varsa Allah'ım onların da ne niyetleri varsa kolay eylesin.

Allah'ım dünyada imtihanı kazanmayı nasip eylesin amin kısa bir dünya hayatı geldik gidiyoruz. Valizleri sevaplarla doldurmamız lazım. Ne kadar günahkar da olsak Rabb'imiz 'Kullarım ben affediciyim affetmeyi severim' diyerek bizi affedecek bir Rabb'imiz var.

Yeter ki biz ona ölüm gelmeden dönelim, tövbemizi edelim inşallah. Biz Türkiye'yi geziyoruz hiçbir yeri ayırt etmeyiz.

Bugün de Manisa'ya geldik. Dün Balıkesir'deydik yarın İzmir'e geçeceğiz.

Allah'ım bizleri her türlü fitneden, fesattan, afetten, depremden, sellerden, muhafaza eylesin. Ne depremler, ne koronalar, salgınlar atlattık. Kolay değil tabii ki bunlar ama bundan daha büyük bi tehlike var ahirette ebedi bir cehennem var. Bir de geçici cehennemi, Allah'ım cehennem azabından size..."

Sosyal medyada paylaşılan bu görüntüler viral oldu.

İlgili Haberler