Seda Sayan'ın meşhur filtrelerinden usta da nasibini aldı! 10 yaş birden gençleşti

Seda Sayan'ın meşhur filtrelerinden usta da nasibini aldı! 10 yaş birden gençleşti

Evinin balkonuna cam takan ustaya teşekkür videosu çeken Seda Sayan’ın kendine yaptığı filtre, bir anda ustanın yüzüne geçti. O anlar sosyal medyada hızla yayıldı.

Seda Sayan, son paylaşımıyla yine sosyal medyanın gündemine oturdu. Özel hayatı ve kariyeriyle sık sık konuşulan ünlü şarkıcı, bu sefer evine yaptırdığı bir yenilikle dikkat çekti.

tt.jpg

4 MİLYON DOLARLIK EV SATIN ALDI

Geçtiğimiz aylarda 4 milyon dolarlık yeni bir ev satın alan Sayan, son olarak balkonuna cam taktırmıştı. Evine gelen cam ustasıyla çektiği bir video ise beklenmedik bir şekilde sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

ghgy.jpg

FİLTRESİ BİR ANDA USTAYA GEÇTİ

Seda Sayan'ın kullandığı filtre, ustaya sürpriz bir şekilde yansıdı. Özellikle kendi filtrelerini sık sık uyguladığı ünlülerin yüzlerine de filtre uygulamasıyla tanınan Seda Sayan'ın bu kez evine gelen ustanın yüzüne filtre yapması, olayın boyutunu artırdı.

dd.jpg

Ünlü şarkıcının evine pencere taktırmasıyla birlikte, sosyal medya kullanıcıları, filtre olayını eğlenceli bir şekilde yorumladılar. Seda Sayan'ın paylaşımı kısa sürede geniş bir kitle tarafından paylaşılıp, konuşuldu.

tgyt.jpg

Seda Sayan ve Çağlar Ökten'in 10 aydır süren evlilikleri ve yeni ev satın almaları da dikkat çekti. Özellikle Seda Sayan'ın evine dair yaptığı her hamle, sosyal medyanın ilgi odağı haline gelmeye devam ediyor.

ttg.jpg

İlgili Haberler