Lube Ayar'dan gündemi çalkalayacak iddia: Fatih Terim'i fon vurgunundan kim kurtardı

Lube Ayar'dan gündemi çalkalayacak iddia: Fatih Terim'i fon vurgunundan kim kurtardı

Ünlü gazeteci Lube Ayar, Fatih Terim hakkında gündeme oturacak bir iddiada bulundu.

Galatasaray’ın ve milli takımın eski çalıştırıcısı Fatih Terim, kazandığı başarılarla “İmparator” lakabını almış bir teknik direktör.

Fakat Terim sadece saha içi değil saha dışı olaylarıyla da gündeme geliyor.

Futbol dünyasından birçok ismin dolandırıldığı ‘Fatih Terim Fonu’ vurgunu olarak bilinen dolandırıcılık olayı, Denizbank’ın bir banka şubesinin müdiresi Seçil Erzan’ın tutuklanmasıyla son buldu.

Fatih Terim dahil birçok eski ve aktif futbol hayatı devam eden isim, buraya parasını kaptırmıştı.

Gazeteci Lube Ayar, Hodri Meydan isimli kanala konuk oldu ve bu konuya da değindi.

Ayar Terim için gündem olacak bir iddiada bulundu.

Lube Ayar’ın sözleri şöyle:

“Biliyorsun Türkiye’de bir futbolcu evlenmek istiyorsa Fulya Terim’in organizasyon şirketi ile evlenebilir. Veriyorsun 2-3 milyon euro nakit Fulya Terim 5 yıldızlı bir otelde düğün organize ediyor. Sevgiden mi? Korkudan mı? Saygıdan mı? Git de başka şirketle çalış bakayım. Çalışabiliyor musun?

‘ONU HER DURUMDA KURTARAN AĞABEYLERİ VAR’

Ya da bankada herhangi bir güvencesi olmayan fon yaratılıyor adına Fatih Terim Fonu deniliyor ve hocan sana işaret ediyor. Gidiyorsun oraya 3-5 milyon, 10 milyon kazandığın parayı yatırıyorsun. Bu para batıyor. Sesin de çıkmıyor. Bu şimdi Fatih Terim’e saygıdan mı? Sevgiden mi? Korkudan mı? Yoksa Fatih Terim ile beraber onun ağabeylerine duyulan korkudan mı? Var ya, onu her durumda kurtaran ağabeyleri var."

İlgili Haberler