1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. İYİ Parti GİK Üyesi Kodaz'dan 6 ilçeye ziyaret
İYİ Parti GİK Üyesi Kodaz'dan 6 ilçeye ziyaret

İYİ Parti GİK Üyesi Kodaz'dan 6 ilçeye ziyaret

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve GİK Üyesi Av. Arb. Günay Kodaz, 6 ilçede resmi kurum ve kuruluşlar ile halkı ziyaret etti.

A+A-

Her fırsatta soluğu memleketi Kahramanmaraş'ta alan İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel İdare Kurulu Üyesi Av. Arb. Günay Kodaz, 6 ilçede bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Elbistan Kaymakamı Özkan Demir'i, Kağıt Rölyaf Atöyesi'ndeki kadınları ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cuma General'i ziyaret eden Kodaz, pazar esnafının da sorunlarını dinledi.

Ekinözü İYİ Parti İlçe Başkanı ve yöneticileri ile esnaf ziyaretinde de bulunan Kodaz, daha sonra Nurhak ilçesine geçerek Millet İttifakı'nın Kahramanmaraş'daki tek Belediye Başkanlığı olan Nurhak Belediye Başkanı İlhami Bozan ve ilçe esnafıyla buluştu.

kondaz1.jpeg

Nurhak ziyaretinde Kodaz'a, İYİ Parti İlçe Başkanı Mehmet Şahin ve Ekinözü İlçe Başkanı Bilal Kaplan eşlik etti. 

Kodaz, daha sonra Afşin Kaymakamı Ali Can Pınar, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'i ve esnafı ziyaret etti. Afşin Belediye Başkanı Güven ile "lavanta projesini" yerinde inceledi.

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın'a da ziyarette bulunan Kodaz, Göksun Emniyet Müdürü Mustafa Oktay'ı İYİ Parti Göksun Belediye Encümeni İbrahim Yalçın, Metin Değirmenci, encümen Durdu Gişi ile birlikte ziyaret etti.

kondaz-2.jpeg

Sonrasında İbrahim Yalçın ile birlikte sebze pazarını ziyaret edip, pazar esnafının sorunlarını dinlediler.

İYİ Parti Türkoğlu İlçe Başkanı Hasan Kızıldağ, yöneticiler Tuba Pınar ve İslam Sığırcı ile birlikte Türkoğlu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Derviş Türk'ü, Türkoğlu Ziraat Odası Başkanı Mehmet Karaca'yı, Türkoğlu Emniyet Müdürü Bilal Erdem'i, Türkoğlu Gençlik Ve Spor Müdürü Şahin Hopur'u ziyaret etti.

kondaz-3.jpeg

SORUNLAR AKŞENER'E AKTARILACAK

Ziyaretleri sonucunda Mersin'deki yangınlar ile inceleme heyetine eşlik etmek üzere Kahramanmaraş'tan ayrılan Kodaz, tespit ettiği sorunları İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve İYİ Parti Genel Merkezi ile paylaşacağını bildirdi.

Kodaz, ziyaretleri neticesinde tespit edilen sorunların başında, ekonomik kriz, genç işsizliği, tarım girdilerinde ki pahalılık gübre, mazot, sulama için kullanılan elektrik bedelinin yüksek olması, alım gücünün düşmesi, Nurhak 'da Göksu suyunun lağım ile kirletilmesi, kanalizasyon atıklarının ıslah edilmemiş olması ve Göksu çayına akıtılması bu suyun da Gaziantep iline içme suyu olarak verilmesi olarak sıraladı.

kondaz-4.jpeg

Kodaz; "Bizim bu ziyaretlerdeki amacımız Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in selamlarını iletmek ve sorunları ilgililerden bizzat dinleyip, sağlıklı çözüm önerileri geliştirmek ve ilgililere halkın sesini duyurmak, çözümlere katkı sunmaktır" dedi.

Kodaz, kendisinin ziyaretini kabul eden herkese ayrı ayrı teşekkürlerini ileterek, sonraki ziyaretlerine Andırın, Çağlayancerit, Pazarcık ve Kahramanmaraş merkeze gerçekleştireceğini söyledi.

konaz-5.jpeg

kondaz-6.jpeg

kondaz-7.jpeg

kondaz-8.jpeg

kondaz-9.jpeg

kondaz-10.jpeg

kondaz-11.jpeg

kondaz-13.jpeg

kondaz-14.jpeg

kondaz-15.jpeg

kondaz-100.jpeg

kondaz-101.jpeg

kondaz-102.jpeg

kondaz-103.jpeg

kondaz-104.jpeg

kondaz-105.jpeg

kondaz-106.jpeg

kondz-107.jpeg

kondaz-108.jpeg

kondoz-114.jpeg

kondaz-109.jpeg

kondaz-110.jpeg

kondaz-111.jpeg

kondaz-112.jpeg

kondaz-113.jpeg

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.