• DOLAR
  • EURO
  • GRAM
  • ÇEYREK
  • YARIM
  • CUMHURİYET
  • PETROL

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi öğretim üyesi alıyor

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Öğretim Elemanı 1 akademik personel alacağını açıkladı. Son başvuru tarihi 8 Temmuz 2022.

Haber Giriş: 24 Haziran 2022 Cuma - 09:27
Takip Et
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi öğretim üyesi alıyor
+
Aa
-

Resmi Gazete’de İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Rektörlüğü’nden;

Üniversitemiz İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi, Türkçe Birimi'ne 2547 sayılı Kanunun 31. maddesine, 09 Kasım 2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanmış olan Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik maddelerine ve Üniversitemizin Akademik Yükseltme ve Atama Esaslarına uygun, tam gün statüde çalışacak Öğretim Görevlisi alınacaktır.

Adayların ekinde özgeçmiş, diploma, yurtdışı diplomalar için denklik belgesi bulunan dilekçelerini işbu ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Dekanlığına teslim etmeleri gerekmektedir. Belirtilen belgeleri taşımayan, süresi içerisinde teslim edilmeyen ve posta/kargodaki gecikmeler nedeniyle süresinden sonra iletilen başvurular dikkate alınmayacaktır.

İlk başvuru tarihi : 24.06.2022

Son başvuru tarihi : 08.07.2022

Ön değerlendirme tarihi : 19.07.2022 (Sonuçlar http://web2.bilkent.edu.tr/turkce-birimi/ adresinde yayınlanacaktır.)

Etiketler
HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.