CHP'de sürpriz genel başkan adayı çıktı! Fatih Altaylı 'saygın bir isim' dedi aldığı son bilgiyi paylaştı

CHP'de sürpriz genel başkan adayı çıktı! Fatih Altaylı 'saygın bir isim' dedi aldığı son bilgiyi paylaştı

CHP'de seçimlerden sonra yaşanan 'Değişim' tartışmaları sürerken, gazeteci Fatih Altaylı'dan bomba bir kulis haber geldi.

İREM GÜL-GÜNBOYU

Özgür Özel'in yarın genel başkan adaylığını ilan edeceğini duyurmasının ardından, CHP'de sürpriz bir isim daha Özgür Özel'le aynı gün genel başkan adaylığını ilan etmeye hazırlandığı iddia edildi.

CHP'de 'değişim' kavgaları sürerken, Grup Başkanı Özgür Özel, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'ndan icazeti aldı ve yarın genel başkan adaylığını açıklayacak. Özel'le aynı gün CHP'de genel başkanlık yapmış bir ismin ailesinden da sürpriz bir genel başkan adayı 'ben de varım' diyecek.

"ESKİ BİR CHP LİDERİNİN AİLESİNDEN"

"CHP'de sürpriz bir genel başkan adayı ortaya çıkacak" diyen Fatih Altaylı, o sürpriz ismin kim olduğunu söylemedi ancak şöyle tarif etti:

"CHP geleneğinden geliyor. Eski bir CHP genel başkanının ailesinden. Kamuoyunda tanınan saygın bir isim. Siyaset sahnesinde ilk defa göreceğiz."

CUMA GÜNÜ AÇIKLAYACAK

Fatih Altaylı, sürpriz ismin genel başkan adaylığını, Özgür Özel'le birlikte cuma günü yani yarın açıklayacağını da duyurdu. Fatih Altaylı'nın bahsettiği ismin kim olduğu merak edildi.

f59uaymwgaawylc.jpeg

kk.jpg

zel.jpg

İlgili Haberler