Biden dağıttı Obama toparladı! Aklı artık bir karış havada

Biden dağıttı Obama toparladı! Aklı artık bir karış havada

Son günlerde gösterdiği tuhaf davranışlarla gündemden düşmeyen ABD Başkanı Biden yine şaşırtmadı.

ABD Başkanı Joe Biden, cumartesi günü Los Angeles'taki Peacock Tiyatrosu'nda düzenlenen bağış etkinliğinde zor anlar yaşadı. George Clooney, Julia Roberts gibi ünlü isimlerin katıldığı ve sunuculuğunu komedyen Jimmy Kimmel'ın yaptığı etkinlikte, Biden ve Obama birlikte sahneye çıktı.

us-vote-politics-biden-1.jpg

Biden'ın sahnede robot gibi dakikalarca durması, görenleri hayrete düşürdü. Durumu fark eden Obama, Biden'ın elinden tutarak sahneden ayrılmasına yardımcı oldu.

US President Joe Biden, 81, appears to FREEZE again - before Barack Obama comes to his rescue to usher him off stage | The Irish Sun

Kameralara yansıyan görüntülerde, Obama'nın Biden'a yardım ederken sırtını sıvazladığı ve Biden'ın yürümekte zorlandığı görüldü. İtalya'daki G7 etkinliğinde de benzer şekilde donup kalan Biden’ın bu hali endişe yarattı.

Did Joe Biden, Barack Obama And Bill Clinton Charge USD 100K For Photos? FACT CHECK | US News News - Times Now

AKIL SAĞLIĞI SORGULANDI

Daha önce Wall Street Journal'a konuşan Demokrat ve Cumhuriyetçi Parti'den 45'i aşkın üst düzey yetkili, Biden'ın akıl sağlığı konusunda ciddi endişeler taşıdıklarını ifade etmişti.

Yetkililer, Biden'ın konuşmaları sırasında sıkça hata yaptığını, bazen toplantılar sırasında donup kaldığını ve duyulamayacak kadar düşük sesle konuştuğunu belirtmişti.

G7 zirvesinde uzaklara dalıp giden Biden'ın yardımına İtalya Başbakanı Meloni koştu

İlgili Haberler