Yine bir sahte hoca skandalı: Cinsel ilişkiye girelim, muskanın etkisi artsın

Yine bir sahte hoca skandalı: Cinsel ilişkiye girelim, muskanın etkisi artsın

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na gelen bir şikayet doyasında oğlu ile yaşayan bir kadın büyü bozduğunu söyleyen sözde hocanın tuzağına düştü. Kadının oğluna büyü yapıldığını söyleyen ve kendisini hoca olarak tanıtan şahıs, büyüyü ancak ben bozarım diye bir miktar para talep etti. Parayı alan şahıs, cinsel içerikli fotoğraflar atarak para istedi.

Halk TV’den Dinçer Gökçe’nin haberine göre, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikâyette bulunan kişi, bir restoranda asgari ücretli olarak çalıştığı öğrenilen H. S. (52) Şüpheli konumda ise Murat Algaç (37) isimli bir kişi yer aldı.

Suç duyurusuna göre, oğlu ile bir takım sorunlar yaşayan anne H. S. bu süreçte Murat Algaç ile tanıştı. Algaç kendisini ‘hoca’ olarak tanıttı. Oğlunun kendisinden daha fazla uzaklaşmasından endişe eden anne H. S., Algaç’ın söylemlerinden etkilendi.

‘BU BÜYÜYÜ ANCAK BEN BOZARIM’

“Oğluna büyü yapılmış. Bu büyüyü ancak ben bozarım” diyen Algaç bir muska hazırlayacağını söyleyerek H. S.’den 20 bin TL aldı. Algaç, içinde ne olduğu bilinmeyen bir muskayı H. S.’ye verdi ve parayı aldı.

‘ARTIK SEVGİLİ OLDUK, EVLENMEMİZ GEREKİR’

H. S.’yi etkisi altına aldığını gören Algaç, yeni bir hamlede daha bulundu. Algaç H. S.’ye “Muskanın etkisinin artması için cinsel ilişkiye girmemiz gerekir” dedi. Algaç, kadını birlikte olmaya da ikna etti. Algaç, H. S. ile birlikte olduktan sonra bu kez “Artık sevgili olduk. Evlenmemiz gerekir” dedi.

Farklı bahanelerle tekrar 20 bin TL isteyen şahıs, izini kaybettirdi.

CİNSEL İÇERİKLİ FOTOĞRAFLAR ATTI

Mesajın atıldığı numarayı arayan H. S. parasını istedi. Algaç, aldığı parayı inkâr ettiği gibi kadını tehdit ederek para istemeye devam etti. Bu süreçte Algaç, H. S.’ye cinsel içerikli bir dizi mesaj ve fotoğraf gönderdi.

whatsapp-image-2023-09-12-at-00-45-56.webpSahte hocaya para kaptıran mağdur kadın

İlgili Haberler