Uçakta cinsel ilişkiye girerken yakalanmışlardı! O çiftin yeni görüntüleri ortaya çıktı

Uçakta cinsel ilişkiye girerken yakalanmışlardı! O çiftin yeni görüntüleri ortaya çıktı

EasyJet Havayolları’nın, 8 Eylül’de İngiltere-Luton’dan İspanya-İbiza’ya gerçekleştirilen uçuşunda tuvalette cinsel ilişkiye giren çifti kabin memuru yakalamıştı. Olayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı.

FİLİZ KIRAL/ GÜNBOYU

EasyJet Havayolları’nın 8 Eylül’de gerçekleştirilen uçuşunda uçağın tuvaletinde cinsel ilişkiye giren çiftin yeni görüntüleri ortaya çıktı. O anlar çevredeki insanların cep telefonuna saniye saniye kaydedildi.

Yüz kızartıcı bir olayın normalmiş gibi empoze edilmesi her geçen giderek artıyor. Tuvalet kabininden alkış ve çığlıklar arasından gelip yerine oturan çifti çevredekilerin bir tebrik etmediği kaldı.

İşte o anlar…

7y-001.jpg

u.jpg

NE OLMUŞTU

EasyJet Havayolları’nın bir uçuşunda yaşanan skandal olay görenleri şoke etti. İki yolcunun tuvalete birlikte girdiğini gören yolcular, durumu kabin memuruna bildirdi.

Bir süre tuvaletin önünde bekleyen kabin memuru kararsız kalsa da yolcuların tepkileri üzerine tuvaletin kapısını açtı. Yolcular o anları saniye saniye cep telefonları ile kaydetti. Tuvaletin kapısını açan kabin memuru 2 kişinin cinsel ilişkiye girdiğini gördü. O anlara tanıklık eden yolcular ve kabin memuru hayatının şokunu yaşadı.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar