Yerli ve yabancı turistler Portakal Çiçeği Karnavalı nedeniyle Adana’ya akın etti. Kentte gezen turistler gözde Seyhan Nehri'nde İtalya'nın Venedik kentinde gezer gibi gondollar seyahat etti.
Yerli ve yabancı turistler Portakal Çiçeği Karnavalı nedeniyle Adana’ya akın etti. Kentte gezen turistler gözde Seyhan Nehri'nde İtalya'nın Venedik kentinde gezer gibi gondollar seyahat etti.
Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen gondol turları hem manzarası hem de fiyatıyla cezbediyor. Turdaki gondolla seyahat edenler palmiye ağaçlarını görme imkanı da buluyor.
Gondol turundan çok keyif aldığını belirten Emine Acun “Çok beğendim, çok güzel olmuştu Adana için. Herkese tavsiye ederiz. Gondola geldik önce çok güzeldi” sözleriyle memnuniyetini dile getirdi.
“FESTİVAL HAVASI GÜZEL OLDU”
Bir diğer turist Ali Kaya ise şunları söyledi: Çok beğendim. Güzel bir eğlence oldu. Herkese tavsiye ederiz. Havalar ısındı, festival havası güzel oldu. Gezdik, dolaştık. Havanın tadını çıkarttık.
“SUDAN BİRAZ DAHA PAHALI”
Venedik’te gezer gibi Adana’da seyahat ettiğini söyleyen Saniye Yıldır ise gondol beğenisi “Sanki Venedik’teyiz gibi bir hava var. Fiyatı da 12 lira. Sudan biraz daha pahalı. Yurt dışına gidip Venedik’te binemiyorsa insanlar buraya gelsinler. Hem gezmiş hem de fotoğraf çekilmiş olacaklar. Herkese tavsiye ederiz” diyerek ifade etti.