Kreşte kan donduran olay! Bebeğe 90 dakika boyunca dehşeti yaşattı

Kreşte kan donduran olay! Bebeğe 90 dakika boyunca dehşeti yaşattı

İngiltere’de bir kreşte yaşanan kan donduran skandal, tüm ülkeyi ayağa kaldırdı.

İngiltere'nin Manchester şehrinde 37 yaşındaki kreş hemşiresi Kate Roughley, 9 aylık Genevieve Meehan isimli bebeği canice öldürdü. Hemşirenin cinayet sebebi ise “Bu nasıl vicdansızlık” dedirtti.

Mother's heartbreaking final words to baby daughter when dropping her off at nursery where she died | The Independent

90 DAKİKA NEFESSİZ KALDI

Ailesinin 'Gigi' diyerek hitap ettiği kız bebeğinin ağlamasından şikayetçi olan hemşire, bir çuval üzerine bebeği yüzüstü yatırarak boğdu. 90 dakikadan uzun bir süre nefessiz kalan bebek, hayatını kaybetti.

Kan donduran cinayetin ardından bebeğin cesedini tesadüfen bulmuş gibi yapan hemşire, skandal sonrası hakkındaki suçlamaları reddetti.

Genevieve Meehan: Parents will 'never forgive' nursery worker who killed baby girl | UK News | Sky News

SUÇLAMALARI REDDETTİ

Cani hemşire ona gösterdiği ilginin başka hiçbir çocuktan farklı olmadığını söyleyerek bebeği bilinci kapalı bir şekilde bulunduğunda hayata döndürmek için hamle yaptığını söyledi.

Nursery death of baby Genevieve Meehan raises troubling questions | Crime | The Guardian

“SIZLANMAYI BIRAK” DEMİŞ

Olay gününe ait ortaya çıkan güvenlik kamerası görüntülerinde hemşirenin küçük bebeğe “Sızlanmayı bırak” diyerek tepki gösterdiği tespit edildi.

Mahkeme görüntülerin ardından hemşireyi suçlu bularak tutuklanmasını talep etti.

Lorraine King on X: "Evil nursery worker Kate Roughley strapped 9-month-old Genevieve Meehan face down on a bean bag and ignored her cries. Poor baby suffocated to death and Roughley has been

“ZULMÜNÜ ASLA KABUL ETMEYECEĞİZ”

Ölen bebeğin acılı ailesi hemşireyi asla affetmeyecekleri belirterek “Genevieve sadece bir bebek değildi, o bir insandı. Gülmeyi, tefiyle oynamayı, Spagetti Bolognese yemeyi ve bizimle olmayı seviyordu. Onun büyüyüp gelişmesini her gün hayretle izliyorduk. Hayatının elinden alınmasının zulmünü asla kabul etmeyeceğiz. Onun ilk kelimelerini söylediğini duymak ya da büyümesini izlemek imkansız” dedi.

Parents will 'never forgive' nursery worker who killed daughter by strapping her face... - LBC

İlgili Haberler