Berna Laçin çok nadir görülen bir hastalığa yakalandı! Yürümesi mucize

Berna Laçin çok nadir görülen bir hastalığa yakalandı! Yürümesi mucize

Acil olarak ameliyat edilen ünlü oyuncu Berna Laçin’in, nadir görülen bir hastalığa yakalandığı öğrenildi. Laçin, doktorların hastalığının çok nadir görüldüğünü ve bunu ders olarak okutacaklarını söyledi.

Berna Laçin, kişisel sosyal medya hesabından ameliyat sonrası sağlık durumu hakkında bir paylaşım yaparak detayları aktardı. Dokuz saat süren zorlu bir ameliyat sonrası omuriliğinde meydana gelen ciddi bir sorunun çözüldüğünü belirtti. Laçin'in doktoru, ameliyatın oldukça zorlu olduğunu ve omurilik zarını yırtmış, içeri batmış ve kemikleşmiş bir disk ile karşılaşıldığını ifade etti. Ameliyat sonucunda üç omura toplam altı vida yerleştirilerek plaka ile kapandı ve ameliyatın oldukça başarılı geçtiğini vurguladı.

u8u.jpg

YÜRÜMESİ DOKTORLAR İÇİN BİR MUCİZE

Doktorlar, Laçin'in omuriliğinin kendini tamir etmesi için bir hafta-on gün boyunca hastanede yatağa bağlı kalması gerektiğini belirtti. Ameliyatın başarılı geçtiğini ve yürümenin bir mucize olduğunu söyleyen doktorlar, Laçin'in kısa sürede toparlanacağına inanıyorlar.

66.jpg

HASTALIĞI DERS OLARAK OKUTULACAK

Laçin'in paylaşımında, doktorunun bu nadir vakayı ders olarak okutacaklarını belirtmesi dikkat çekti. Doktorunun Laçin'e verdiği desteği ve ameliyatın başarısını vurgulayan paylaşım, sevenlerini sevindirdi.

Berna Laçin, iyileşme sürecinin ardından ayakta durabileceği günü sabırsızlıkla beklediğini dile getirdi ve doktoruna olan güvenini vurguladı. Bu beklenmedik sağlık sorununun üstesinden gelmek için mücadele eden Berna Laçin'in sevenleri, onun en kısa sürede sağlığına kavuşmasını diliyor.

berna-lacinin-doktoru-cok-nadir-gozuken-bir-vaka-ders-olarak-okutacagiz.webp

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar