Ayasofya İmamı'nın ardından o da siyasete soyundu! Cübbeli Ahmet, Ali Babacan ile Ahmet Davutoğlu'nu tehdit etti

Ayasofya İmamı'nın ardından o da siyasete  soyundu! Cübbeli Ahmet, Ali Babacan ile Ahmet Davutoğlu'nu tehdit etti
Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, İstanbul Sözleşmesi üzerinden Ali Babacan'ın partisi DEVA'yı ve Ahmet Davutoğlu'nun partisi Gelecek Partisi'ni tehdit etti.

İstanbul Sözleşmesi'ni fesheden Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür eden Cübbeli Ahmet, Erdoğan'ın kararına karşı çıkan DEVA ve Gelecek Partisi'ni de hedef aldı.

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, DEVA ve Gelecek Partisi'ni hedef alarak, "İstanbul Sözleşmesine destek çıkan Deva ve Gelecek Partisi yöneticilerine teessüflerimizi ve zamânı geldiğinde gerekeni yapacağımızı bildiririz" açıklamasında bulundu.

ERDOĞAN'A TEŞEKKÜR

"İstanbul Sözleşmesi Hakkında Kimlere Sitem, Kimlere Teşekkür Etmeliyiz? Bu hususta karar mercii olan kıymetli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’ye tekrâren şükranlarımızı arz ettikten sonra!" diyerek sözlerine başlayan Cübbeli Ahmet olarak bilinen İsmailağa Cemaati'nin ekran yüzü olan Ahmet Mahmut Ünlü, DEVA ve Gelecek Partisi için de "zamânı geldiğinde gerekeni yapacağımızı bildiririz" açıklaması yaptı.

"ZAMANI GELDİĞİNDE GEREKENİ YAPACAĞIZ"

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan ünlü sözlerini şöyle sürdürdü:

"Evvelce muhâfazakâr kesimde bulunup sonra parti kurduklarında takındıkları tavırlara akıl erdiremediğimiz ve bizi hayal kırıklığına uğratan siyâsîlerden İstanbul Sözleşmesine destek çıkan Deva ve Gelecek Partisi yöneticilerine teessüflerimizi ve zamânı geldiğinde gerekeni yapacağımızı bildirir, bu sözleşmenin feshi için çok gayret gösteren AK Parti içerisinde ekseriyeti teşkil eden Numan Kurtulmuş Beyfendi'nin başını çektiği hamiyetperver kişilere,hükümet hâricinden olup bu konuda mücâdele veren Vatan Partisi, Yeniden Refah Partisi, Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi yöneticilerine ziyâde şükranlarımızı arz ederiz."

cubbeli-ahmet2.jpgcubbeli-ahmet.jpg

 

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Öne Çıkanlar