Aşk para ve yeni iş hangi burcun kapısını çalacak

Aşk para ve yeni iş hangi burcun kapısını çalacak

18 Mart 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcunu neler bekliyor. Aşk, yeni arkadaşlıklar, iş, para hangi burçların kapısını çalak. İşte astroloji tutkunlarının en çok merak ettikleri...

kova-1.webp

KOVA BURCU

Kova burcu, her zaman kuralları çiğneme eğiliminde. Kova burçları için artık kuralları çiğnemek sadece yenilik değil, aynı zamanda çekicilik de kaybetmeye başladı. Şimdi, hangi şeylerin sizin için işe yaradığını incelediğiniz ve gelişiminizi sağlayacak yapılar kurduğunuz bir noktadasınız.

yengec-1.webp

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu için ise, dünya haritasını önüne koy ve içindeki keşfi özgür bırak. Çağrıya cevap verme zamanı geldi. Yeni ve heyecan verici bir şeyleri işaretlemenin zamanı geldi. Kariyerinizle ilgili olarak, tanıdık sınırlarınızın ötesine geçme zamanı geldi.

5f5f499c17aca90784d74d14.webp

KOÇ BURCU

Bu hafta, günlük rutinlerinizden bir ara verip kendinize zaman ayırın ve istediğiniz şeyi yapın. Sizi mutlu eden ve özgüven veren aktivitelerle meşgul olmak, neşeli enerjinizi yaymanın ve aynı duyguları paylaşanları çekmenin en iyi yolu. Beklenmedik buluşmalara hazır olun ve evrenin zamanlamasına güvenin. Veda etmek genellikle kolay değildir, ancak kalbinizin derinliklerinde bu bölümü kapatmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bunu zarafetle ve minnettarlıkla yapın.

boga-1.webp

BOĞA BURCU

Bu hafta, liderlik rolünü üstlenin ve sevgiyi her açıdan deneyimleme fırsatını yakalayın. Evren, sizi sosyal normların ve standartların sınırlarından kurtulmaya davet ediyor. Kendi kendinize koyduğunuz engelleri aşın ve kalbinizi beklenmedik ilişkilere açık hale getirin. Evren, heyecan verici fırsatlarla sizi bekliyor, bu yüzden zihniniz açık olsun ve fırsatları kucaklamaya hazır olun. Ruhunuzu neşeyle dolduran projelere odaklanın.

ikizler-1.webp

İKİZLER BURCU

Bu hafta, aşk ve aile arasında denge kurma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Yeni arkadaşlıkların cazibesini hissederken, ailevi konular daha fazla özveri gerektirir. Hayatınızın bu farklı yönlerini dengelemek için çaba sarf etmek önemli. Ayrıca, potansiyel bir partnerle iletişim sorunları yaşayabilrsiniz. Sabırlı olun ve çatışmaları önlemek için kendinizi ifade etmekten çekinmeyin. İkizler burcu, duyarlılığınızı zarafet, şefkat ve derinlikle yönlendirme yeteneğinizle değerli bir hediye olarak görmelisiniz. Sezginizi onurlandırın ve ona güvenin. Herkesin sizin zamanınızı ve enerjinizi hak etmediğini bilerek ilerleyin. Kozmik hava size duygusal tatmin ve destek sağlıyor, bu yüzden sevdiklerinizin sevgi ve desteğini takdir edin.

yengec-1-001.webp

YENGEÇ BURCU

Bağlantı kurmadan önce beklentilerinizi anlamanız önemli. Mutluluğunuzu ve doyumunuzu sağlayacak bir yaşam tarzı geliştirmek için hobiler edinin, arkadaşlarınızla zaman geçirin veya yeni deneyimlere açık olun. Kendinizi mutlu hissettiğinizde, çekici bir aura yayarsınız. Mutluluğunuzu ön planda tutarken, yeni ilişkiler kurmaya hazır olun.

aslan-1.webp

ASLAN BURCU

Bu, partnerinizi daha fazla takdir ettiğiniz ve ona karşı daha iyi bir anlayış geliştirdiğiniz bir dönem olacak. Hırslarınızı ve bir aile kurma isteğinizi paylaşmanın uygun bir zamanı olabilir. Aile kurma konusunda umutluysanız, yıldızlar size destek ve güç veriyor olabilir. Partnerinizle açık bir iletişim kurun ve hayallerinizi ve isteklerinizi paylaşın.

basak-1.webp

BAŞAK BURCU

Bu hafta, inişli çıkışlı bir yolculuk hissedebilirsiniz. Siz ve partneriniz sürekli olarak uzak yerlere seyahat etmek veya macera dolu planlar yapmak isteyebilirsiniz. Bu, bir gezi düzenlemek veya uluslararası bir seyahate çıkmak gibi uzun vadeli hedefler hakkında konuşmak için ideal bir zamandır. Yolculuğun neşeli ruhuna ve ilişkinizi derinleştirme potansiyeline açık olun.

TERAZİ BURCU

Bu hafta, ilişkilerinizde kişisel gelişiminize odaklanma fırsatı bulacaksınız. Kendinizi daha iyi anlamak ve başkalarının beklentilerine uyum sağlamadan pozitif değişiklikler yapmak için bu fırsatı değerlendirin. Bir partnerden ve ilişkiden beklentilerinizi yeniden gözden geçirmek için mükemmel bir zaman olabilir. Yeni bağlantılara ve olasılıklara açık olun.

akrep-1.webp

AKREP BURCU

Yıldızlar, ilişkilerde sabırlı olmanız gerektiğini vurguluyor. Aceleci kararlar, yanlış anlaşılmalar veya hayal kırıklıklarına neden olabilir. Bir ilişkiye acele etmeyin. Birbirinizi tanımak için yeterince zaman ayırın ve içsel olarak kendinizi anlamaya odaklanın. Kendinizden ödün vermek zorunda kalmadan bir ilişkiye girmek önemli.

yay-1.webp

YAY BURCU

Bu hafta, yeni insanlarla tanışma ve heyecan verici maceralar yaşama şansı yakalayacaksınız. Karizmanız gelecekteki ortaklarınızı çekecek bir cazibe yaratacak. Beklenmedik davetlere veya tanıtımlara spontan bir şekilde cevap verin. Yeni arkadaşlıklar kurma ve kim olduğunuzu cesurca ifade etme konusunda kendinize güvenin. Kendinizi gerçekleştirme ve yeni ilişkilere adım atma zamanı geldi.

oglak-1.webp

OĞLAK BURCU

Aşk bu hafta sizi yeni bir yola çekebilir. Zorluklara rağmen, alışılmadık veya zorlayıcı fırsatları değerlendirmeye istekli olun. Değişimi kabul edin, çünkü belki de aradığınız aşka giden yol burasıdır. Her şeyin mükemmel olacağına dair bir garanti yok, bu yüzden konfor alanınızı terk edin ve yeni insanlarla tanışmak için farklı yollar deneyin.

kova-1-001.webp

KOVA BURCU

Önümüzdeki hafta, aşk hayatınızda zorluklarla karşılaşabilirsiniz, özellikle haftanın ortalarına doğru. Herhangi bir anlaşmazlığı sabır ve olgunlukla çözmeye çalışın. Partnerinizin bakış açısını anlamaya çalışın ve kendi görüşlerinizi ifade ederken empati gösterin. Bu zorlukları aynı miktarda şefkatle karşılarsanız, bir çift olarak daha da güçlü olabileceğinizi unutmayın.

balik-1.webp

BALIK BURCU

Aşk arayışınızda bir adım geride olduğunuzu hissedebilirsiniz. Potansiyel ortaklardan ilgi beklemek etkili olmayabilir; dolayısıyla kişisel gelişime ve iç gözleme öncelik vermek daha iyi bir seçenek olabilir. Hızlıca yeni ilişkilere atılmak yerine, mevcut bağlantılarınız üzerinde çalışmaya zaman ayırın, ister arkadaşlık ister aile bağları olsun. Yeni deneyimlere açık olun ve her şeyin yolunda gitmesine izin verin.

İlgili Haberler