Ünlü şarkıcı Berkay Şahin'den Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'na yanıt!

Ünlü şarkıcı Berkay Şahin'den Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'na yanıt!

Acun Ilıcalı'nın 'Survivor All Star 2024' kadrosunda yer alacağını açıkladığı Aleyna Kalaycıoğlu, şarkısının gelirinin verilmediğini söyleyerek Berkay'a kızgın olduğunu açıklamıştı. Ünlü şarkıcı Kalaycıoğlu'na bakın ne yanıt verdi.

Şarkıcı Berkay Şahin, önceki gece KKTC'de bir otelde sahne aldı. Yaklaşık üç bin kişinin katıldığı konserde Berkay, sevilen şarķılarını söyledi. Ünlü popçuya, geçtiğimiz günlerde şarkıcı Aleyna Kalaycıoğlu'nun, "Berkay ile sıkıntılı olaylar yaşadım. Şarkım üzerinden kazandığım haklarımı alamadım" sözleri hatırlatılmasının üzerine Berkay'dan cevap gecikmedi.

Ünlü şarkıcı Berkay açıklamasında "Bu konunun muhatabı ben değilim. Yapım şirketi açtım, doğrudur. Yapım şirketine yatırım yaptım ancak bu şirketi ben yönetmiyorum. Şirketi yöneten Okan Bey (Hiperaktif Müzik Genel Müdürü Okan Genç) ve kendisi de gerekli açıklamayı yaptı. Aleyna'yı tanımıyordum. Bir arkadaşım rica etti, ben de şirkete yönlendirdim. İyilik yaptım; nereye para yatırdı, nereden para aldı bilmiyorum" dedi.

aleyna-kalaycioglu-2.jpg

berkay.webp