Taraftar hep bir ağızdan bağırdı. Icardi dondu kaldı

Taraftar hep bir ağızdan bağırdı. Icardi dondu kaldı

Galatasaray'ın Trendyol Süper Lig'in 30. haftasında deplasmanda Kasımpaşa ile karşılaşacak olması, taraftarlar arasında büyük bir heyecan yaratmış durumda.

Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda gerçekleşecek mücadele öncesinde, saha ısınmaları başladığında taraftarlar tribünleri doldurarak takımlarına olan sevgi ve desteğini bir kez daha gösterme fırsatı buldu. Ancak bu sefer, taraftarların en büyük ilgisi yeni transfer Mauro Icardi'ye yoğunlaştı.

Arjantinli yıldız futbolcu, Galatasaray taraftarlarının coşkulu sevgisiyle karşılaşırken, tribünlerde Icardi için özel tezahüratlar yükseldi. Taraftarlar, maç öncesinde seslerini yükselterek takımlarını motive etmeye

çalışırken, özellikle Icardi'ye yönelik sevgi ve destek mesajları dikkat çekti. Bu atmosferde şaşkına dönen Icardi, taraftarların coşkusuna karşılık vererek tribünlerle etkileşimde bulundu ve sevgi gösterilerine 3'lü çektirerek karşılık verdi.

Taraftarların bu büyük ilgisi, maç öncesinde Galatasaray ekibine moral ve motivasyon kazandırırken, Icardi'nin takıma entegrasyonu ve taraftarlarla ilişkisinin olumlu bir şekilde başlaması da dikkat çekti.