Sinirlerine hakim olamayan Ali Koç kongre üyesinin boğazına sarıldı

Sinirlerine hakim olamayan Ali Koç kongre üyesinin boğazına sarıldı

Fenerbahçe'nin olağan seçimli genel kurul toplantısında, stada giriş yapan Ali Koç ile bir kongre üyesi arasında gerilim yaşandı.

Fenerbahçe'deki olağan seçimli genel kurul toplantısında stada gelen Ali Koç, bir kongre üyesiyle karşı karşıya geldi.

Tanıklara göre, tartışma kısa sürede tırmandı ve Ali Koç ile söz konusu üye arasında bir yakınlaşma oldu. Güvenlik ekipleri müdahale etti ve tarafları sakinleştirdi.

ali-koc1.webp

KONGREYİ TERK ETTİ

Fenerbahçe'nin genel kurul toplantısında tansiyonun düşmüyor.

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, Kongrenin ilk gününde Erol Bilecik'in konuşması sırasında kürsüye çıktı. Ancak kürsüde konuşmaya başladıktan bir süre sonra kongreyi yöneten Vefa Küçük tarafından uyarıldı: "Sayın Aziz Yıldırım, benden söz almadan konuşamazsınız." Yıldırım ise Küçük'e, "Ben söz alırım. Sen seçilmeden oraya oturdun." şeklinde yanıt verdi.

6664136e412dc305-001.webp

Daha sonra Ali Koç ve Aziz Yıldırım arasında kürsü önünde bir diyalog yaşandı. Vefa Küçük, "Kürsüye kadar geldiğine göre, Aziz Yıldırım'a 30 saniye söz hakkı tanıyalım." diyerek Yıldırım'a söz verdi.

Yıldırım, "Yapılan seçim gayri demokratik bir seçim oldu. Ben buradan ayrılıyorum. Yarın oy atmaya geleceğim." şeklinde konuşarak salondan ayrıldı.

İlgili Haberler