Rüyada sevgili görmek ne anlama gelir? Rüyada sevgiliyi görmenin tabiri ne?

Rüyada sevgili görmek ne anlama gelir? Rüyada sevgiliyi görmenin tabiri ne?
Rüyada sevgili görmek çok sık karşılaşılan bir durum olmakla birlikte hem sembolik hem de psikolojik olarak birçok farklı yorumu vardır. Peki, rüyada sevgiliyi görmek ne anlama gelmektedir?

Rüyada sevgiliyi görme durumu, tabirin farklı olması anlamına gelir. Rüyada evliyken eski sevgiliyi görmek umutsuzluk, sorun anlamına gelirken, bekarken eski sevgiliyi görmek yaşanılacak farklılıklar manasına gelir.

RÜYADA SEVGİLİ GÖRMEK

Rüyada sevgili görmek, erkek veya kadın fark etmeksizin, yeniliklere işaret eder. Rüyada kendisi evliyken eski sevgiliyi görmek, sorunlara ve bazı ayrılıklara hikmet eder. Bazı rüya tabircileri, rüyada sevgili görmenin kişinin maksuduna göre farklı yorumlanacağına işaret eder. Rüya sahibi eski sevgiliye özlem duyuyorsa bu rüya olumsuz olarak değerlendirilebilir.

RÜYADA SEVGİLİYE SARILMAK

Rüyada sevgiliye sarılmak, murada ermek anlamlarına delalet eder. Kişinin mutluluktan havaya uçacağı haberler alacağına, sıkıntılarının biteceğine rivayet edilir. Rüyada sevgiliye sarılmak, küçük işlerde başarısızlık manasına da gelir. Rüya sahibi sevgilisine sarılırken kendini mutlu hissediyorsa, bunun manası akıllı olmayan kişilerle tanışma olarak değerlendirilir.

RÜYADA SEVGİLİYİ ÖPMEK

Rüyada sevgiliyi öpmek, bazı durumların ve sırların açığa çıkması manasına gelir. Kişinin rüyasında sevgilisini öpmesi, hayatında bazı olumsuzlukların yaşanması ve sıkıntıların bazı kişilerin yardımıyla giderilmesi anlamlarına gelir. Rüyada sevgiliyi öpmek, acı içinde maddi sorunlarla baş başa kalmak anlamlarına gelir. Kişinin rüyasında sevgilisini öpmesi, yeni bir ilişkiye yelken açması olarak da değerlendirilir.

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

Rüyada eskiyi sevgiliyi görmek, bekar kişiler için mutluluk ve gelecekte yaşanılacak iyi haber manalarını taşır. Rüyada eski sevgiliyi gören kişi evliyse bu olumsuz haber manasına gelir. Kişinin yaşayacağı olumsuz durumların son bulması ve sıkıntılarının giderilmesi anlamlarına gelmektedir. Rüya tabircileri rüyada eski sevgiliyi görmenin, maksatlı bir işte başarıl elde etmeye çalışmak anlamlarına geldiğini belirtirler.

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Öne Çıkanlar