Rüyada köpek görmek ne anlama gelir, ne demektir?

Rüyada köpek görmek ne anlama gelir, ne demektir?
"Rüyada köpek görmek ne anlama gelir, ne demektir?" sorusunun cevabını sizler için araştırdık. İşte detaylar...

anlamı en çok merak edilen rüyalardan biri de rüyada köpek görmektir. Bu rüyanın çeşitli yönleriyle ne anlam ifade ettiğini, sizi nelerin beklediğini, ne gibi kazanımları bulunduğunu sizin için derledik.

RÜYADA KÖPEK GÖRMEK NEDİR?

Rüyada köpek görmenin iyi mi kötü mü olduğuna net cevap vermek zordur, neticede doğru yorumlanması önemlidir. Farklı şekillerde rüyada köpek görülmesi sonucunda rüya tabiri daha net cevaplarıyla verilir.

Zevk ve sefa düşkünü iseniz, aynı kimselerle, dedikoduyla ara bozucu olan kimselerle yakın ilişki kurulacağına işarettir. Rüya tabirine göre rüyayı gören kimseye zarar verecek kimselerin bulunduğuna işaret edilir. Rüyada köpek görmenin sonucunda telaşla uyanıldığında uyanık kalınması gerekir. Telaşla uyanıldığı vakit uyarıcı anlamına gelir. Bu durumda bir bardak suyun ardından: “Allâhümme innâ neûzü bike min ameli’ş-şeytani ve seyyiâti’l-ahkâm.” duası okunulabilir.

Rüyada köpek görmek; bol rızk, bereketli yaşam, huzurlu aile hayatı ve başarılı iş hayatı demektir. Rüya tabircilerinin bir kısmı için bol rızk ve bereketi simgeleyen köpeğin, hangi durumlarda kötüye işaret ettiği de yazıda detaylandırılmıştır.

RÜYADA KÖPEK GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Köpekler sadık olarak bilinir, ancak rüyada görünen köpeklerse tam aksine sadık olmayan, uzak olan anlama gelir. Bazen olumlu manada kapıda bekleyen ısrarcı köpeği simgelerken, bazen de dilenciye yorulur. Gerçekte sadık olarak tanımlanan köpekler bazen rüyada da sadık olan simgesiyle(rüya gören kişinin); malını ve canını koruduğunu gösterir. Rüya tabiri olarak ise nefsini ve tez canlılığını koruduğuna işarettir. Kimi zaman bu anlamları ifade ederek beliren köpek, farklı yönleriyle de görünebilir. Örneğin; Ağzı salyalı saldırmayan ama saldıracak hissi veren köpek vardır. Bu da çok yakınınızdan kötü sözler işitileceğine, kulak kızartan hakaretler duyulacağına yorulur. Sadece köpek görmekle kalmayıp, köpeğe nimet sunmak, yakınlaşmak için çabalamak ve sevmek için dokunmaya çalışmak bol rızka işarettir. Kişinin iş hayatında başarıyı yakalayacağına da yorulur.

RÜYADA KÖPEK GÖRMEK NEYE İŞARETTİR?

Rüyada köpek görmek doğrudan düşman edinmeye işarettir. Ancak bazı durumlarda dolaylı olarak iş hayatında başarıya ulaşılacağına da işarettir. Belirsiz şekilde görünen köpeğin; yakın çevredeki herhangi birinin düşman olabileceğine işarettir. Direk kendini gösteren köpekse yakın zamanda düşman edileceğine işarettir. Köpeğin bizzat size yaklaşması da belirtildiği gibi iş hayatında başarıyı sağlayacak olmasına işaret eder. Bazen yaklaşan köpeğin niyetini anlamakta zorlanılabilir. Niyetsiz yaklaşan köpek için düşman edinilmesi kuvvetli muhtemel olurken, ısırma içgüdüsü bulunmayan köpeğin yaklaşması, iş hayatında başarılı olunacağını gösterir.

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Öne Çıkanlar