Rüyada Hindistan Cevizi görmek ne anlama gelir?

Rüyada Hindistan Cevizi görmek ne anlama gelir?
Rüyanızda Hindistan cevizi görmeniz, yakında üzerinize yeni bir sorumluluk alacağınıza ve faydalı da olacağınıza işaretle tabir edilir. Hindistan cevizi görmek, iltihap ve yanığa da işârettir.

Bazen de Hindistan cevizi görmek, kalbinizi kıracak (gönül kırıcı) bir söz işitmeye işaretle yorumlanır. Rüyada Hindistan cevizi görmek, üzerinize yeni bir sorun alacağınıza, bunun güç görünmesine rağmen kaçınmanız gerektiğine işarettir. Hindistan cevizi aldığını, bulduğunu yediğini görmek, yukarıda saydığımız şeylere inanarak onlarla meşgul olacağınıza işarettir.

Rüyada görülen Hindistan cevizi, bir kahin veya falcının sözüne işârettir. Bazen hindistan cevizi görmek, kalp kırıcı veyürek yaralayıcı bir söz işitmeye işâret eder. Hindistan cevizinden yediğini görmek, in­sanlar nezdinden sözünün doğrulanmadığına işâret eder. Hindistan Cevizi Ağacı Görmek Rüyada Hindistan cevizi ağacı diktiğini görmek, müneccimler ile dost olmaya ve on­ları tasdik etmeye işârettir. Bazen de rüyada hindistan cevizi ağacı görmek, yalancı ve müneccim bir kimseye işâret eder. Bu sebeple rüya hayır ile tabir edilmez.

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Öne Çıkanlar