Pakses Odyoloji, Orta Doğu Ve Orta Asya'da Signia Distribütörlüğünü Üstleniyor

Pakses Odyoloji, Orta Doğu Ve Orta Asya'da Signia Distribütörlüğünü Üstleniyor
Türkiye’nin İşitme Cihazı sektöründe etkin rol oynayan Pakses İşitme ve Odyoloji, kurumsal hedefleri doğrultusunda bir adım daha atarak Orta Doğu ve Orta Asya’ da dünyanın güvenilir ve bilinen işitme cihazı markalarından birisi olan “Signia”nın distribütörlüğünü üstlenmiştir.

Dinamizmi, yenilikçi ürünleri ve yüksek kalite standartlarıyla tanınan Pakses Odyoloji İşitme ve Tıbbi Cihazları Medikal San. Tic. Ltd. Şti., Türkiye'de ve yurtdışında hızla büyümeye devam ediyor. Şirket, işitme cihazları sektöründeki iddialı hedefleri doğrultusunda önemli bir adım atmaya hazırlanıyor. Pakses Odyoloji, Orta Doğu ve Orta Asya bölgelerinde Signia işitme cihazlarının distribütörlüğünü üstlenerek uluslararası pazardaki etkisini arttırmayı hedefliyor.

whatsapp-image-2023-09-22-at-10-30-19.jpeg

Pakses İşitme ve Odyoloji, stratejik hedefleri doğrultusunda Türkiye'deki klinik ağı oluşturma çabalarına da hız kesmeden devam ediyor. Bu klinikler, işitme sorunları yaşayan bireylere daha yakın ve erişilebilir bir şekilde hizmet sunmayı hedefliyor. Pakses Odyoloji' nin bu önemli adımı, işitme cihazları sektöründe kalite ve son kullanıcı memnuniyet standartlarını daha da yükselteceğine işaret ediyor. Şirketin büyüme hikayesi, başarılı iş modeli ve yenilikçi ürünleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.

pak.jpg

Pakses Odyoloji'nin bu stratejik adımları, işitme cihazı sektöründeki toptan ağı ile bayii ve klinikleri ile son kullanıcılara daha fazla seçenek sunmayı ve uluslararası pazarda güçlü bir oyuncu haline gelmeyi amaçlıyor. Signia işitme cihazları, kaliteli ve yenilikçi ürünleriyle tanınırken, Pakses Odyoloji de bu ürünleri toptan operasyonundaki bayii ağı ve son kullanıcılarına daha da yakınlaştırmayı hedefliyor.

whatsapp-image-2023-09-22-at-10-30-21.jpeg

Pakses Odyoloji' nin kurucusu ve Genel Müdürü Önder Paksoy, ulusal ve uluslararası alanda attığı adımlar hakkında şunları söyledi: "Toptan operasyonundaki bayii ağı ve perakende ağındaki son kullanıcı memnuniyetine odaklanarak ve yenilikçi ürünler sunarak işitme sektöründe öncü bir marka olarak büyümeye devam ediyoruz. Signia işitme cihazlarının distribütörlüğünü üstlenmek, bu başarı hikayesinin bir parçası olmanın heyecanını taşıyor. Ayrıca Türkiye'de yaygın bir klinik ağı oluşturarak daha fazla insanın işitme sorunlarına çözüm bulmasına ve standart hizmet almasına erişilebilir, güvenilir bir marka olma yolunda ilerliyoruz. Bundan sonraki süreçte atacağımız tüm adımlar bu çerçevede gerçekleşecektir.”

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Öne Çıkanlar