Özgür Özel’den İmamoğlu için Cumhurbaşkanı adaylığı yorumu: Gözümü kırpmam

Özgür Özel’den İmamoğlu için Cumhurbaşkanı adaylığı yorumu: Gözümü kırpmam

CHP lideri Özgür Özel, Ekrem İmamoğlu'nun bu seçimleri de kazanması durumunda 4’te 4 yapacağını belirterek, ‘cumhurbaşkanlığı adaylığı’na ilişkin açıklama yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Halk TV özel yayınında soruları yanıtladı. Gündemi değerlendiren Özel, yerel seçim sürecindeki tartışmalara ilişkin açıklamalarda bulundu.

gh-myphwiaalo8y.jpeg

İstanbul Büyükşehir Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçimi bir daha kazanması durumundan 4'te 4 yapacağını belirten Özel, “Eğer Ekrem Bey anketlerde geçen sefer olduğu gibi önde olursa o adaylığı parlatıp Ekrem Bey ile bu rejimi değiştirmek gerek. Bunu yapmakta gözümü kırpmam" dedi.

ozgur-ozelden-imamoglunun-cumhurbaskani-adayligi-yorumu-gozumu-kirpmam-lru4.webp

"ÜZERİME DÜŞEN HER ŞEYİ FAZLASIYLA YAPARIM"

“Üçüncü başarısından sonra Ekrem İmamoğlu, anketlerde Erdoğan'ı çok rahat yenen bir görüntüdeydi” diyen Özel, konuya ilişkin şunları söyledi: Ben öyle bir görüntüyü görürsem Ekrem İmamoğlu'nun Cumhurbaşkanı adayı olması için üzerime düşen her şeyi fazlasıyla yaparım.

Ekrem Bey o başarıda değilse, bir başkası o başarıyı gösteriyorsa Ekrem Bey bana, 'Sayın Genel Başkanım macera aramayalım bu arkadaşı aday yapalım, hepimiz de arkasına geçelim' der. Birbirimizin en zor günlerde nasıl partiyi, ülkeyi düşündüğünü; zaman zaman kan kusup kızılcık şerbeti içtiğimizi biliriz"

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar