Ölen arkadaşlarının parası ATM'den çekmek için...Bunlar şeytana pabucunu ters giydirir!

Ölen arkadaşlarının parası ATM'den çekmek için...Bunlar şeytana pabucunu ters giydirir!

ABD'nin Ohio eyaletinde yaşamını yitiren 80 yaşındaki Douglas Layman'ın cesedinin, iki kadın arkadaşı tarafından bankadan para çekebilmek için ATM'ye götürüldüğü ortaya çıktı. Olay, polis tarafından yapılan bir araştırma sonucunda gün yüzüne çıktı.

ABD'de, iki kadın arabanın ön koltuğunda oturan ölü adamı para çekmek için bankaya götürmekle suçlanıyor.

ABD'de dünya kamuoyuna bu kadar da olmaz dedirten bir olay yaşandı. Ohio eyaletinde yaşayan 80 yaşındaki Douglas Layman hayatını kaybetti. Layman'ın iki oda arkadaşı Loreen B. Feralo ve Karen Kasbohm, ölen arkadaşlarının parasını çekebilmek için cesedi ATM'ye götürdü.

6aaba1c2-rqkjq46q1e3gipma85btq.png

CESETLE ATM'YE KADAR GİTTİLER

Polis şefi Robert B. Stell'in ifadesine göre, ismi belirtilmeyen üçüncü bir kişi de olaya karıştı ve Layman'ın cesedi banka ATM'sine götürüldü.

Stell, aracın ön koltuğuna yerleştirilen cesedi taşıyan iki kişinin, tanıdık bir banka şubesine giderek, tanıdık bir banka çalışanının yardımıyla belirtilmeyen bir miktar para çektiklerini açıkladı.

douglas-layman.jpg

TIP MERKEZİNİN ÖNÜNE BIRAKTILAR...

Stell'in açıklamasına göre, ikili, para çektikten sonra Layman'ın cesedini Ashtabula İlçesi Tıp Merkezi'ne bırakıp hastane personeline bilgi vermeden hızla oradan ayrıldı. Bu durum, olayın ortaya çıkmasına neden oldu.

Yetkililer, şüphelilerin mahkemeye çıkarıldığını doğruladı ancak ayrıntılı bilgi paylaşılmadı.

kapak-ekle-2kgn-cover-bs34-cover.webp

İlgili Haberler