Ne olduğunu anlıyamadı! Ünlü türkücü Murat Kurşun, alkolü fazla kaçıran hayranı tarafından havuza atıldı

Ne olduğunu anlıyamadı! Ünlü türkücü Murat Kurşun, alkolü fazla kaçıran hayranı tarafından havuza atıldı

Bursa’da havuzlu bir mekanda sahne alan türkücü Murat Kurşun, yanına gelmek isteyen bir hayranının koşarak üstüne atlamasıyla havuza düştü. Ünlü isim neye uğradığını şaşırdı.

HANDE KARACAN/ GÜNBOYU

Bursa’da bir hayranı tarafından havuza itilen ünlü türkücü Murat Kurşun, çevredekilerin yardımıyla havuzdan çıkarıldı. Şarkıcı, ''Alkolün dozunu kaçıran abimiz beni havuza itti, belimi ve dizimi çarptım'' ifadelerini kullandı.

Sevilen türkücü Murat Kurşun, Bursa'da havuzlu bir mekanda sahneye çıktı. Kurşun'un yanına gelmek isteyen alkollü bir adam koşarak sahneye gelirken hızına alamayınca sanatçıyla birlikte havuza düştü.

KENDİNİ BİR ANDA SUDA BULDU

Şarkı söylerken bir anda hayranının hamlesiyle kendisini havuzda bulan türkücü neye uğradığını şaşırdı. Kurşun'un havuza düşüren adam ise yanına giderek özür diledi. Hayranının özrünü kabul eden şarkıcı çevredekilerin yardımıyla sudan çıkarılırken o anlarda bir kişi tarafından anbean kaydedildi.

"ALKOLLÜ ABİ BENİ HAVUZA İTTİ, BELİMİ VE DİZİMİ ÇARPTIM"

Düştüğü görüntüyü Instagram hesabından yayınlayan Kurşun, "Geçen hafta Bursa'da sahne aldığım bir mekanda alkolün dozunu kaçıran abimiz beni havuza itti. Ben de bir anda ne olduğunu şaşırdım. Hatta belimi, dizimi havuzun dibine çarptım" dedi.

gg.jpg

6tp.jpg

6ty.jpg

7u.jpg

8uo.jpg

İlgili Haberler