Nagehan Alçı şiddete uğradığını söylemişti. Rasim Ozan'dan ilk açıklama

Nagehan Alçı şiddete uğradığını söylemişti. Rasim Ozan'dan ilk açıklama

Habertürk yazarı Nagehan Alçı'nın iddiaları sonrası Rasim Ozan Kütahyalı'dan ilk açıklama geldi.

Gerçek Gündem'den Seyhan Avşa'ın haberine göre, Nagehan Alçı, Rasim Ozan Kütahyalı ile tartışmalı bir boşanma süreci yaşadıktan sonra, Kütahyalı'nın kendisine yönelik hakaretlerini ve ortak hesaplarının boşaltıldığını açıkladı. Bu açıklamalar, medyada geniş yankı uyandırdı.

Alçı, yaşadıklarını şöyle anlatmıştı:

"Ben kaç gece Rasim'in öfkesi yani dinmiyor elimde bıçakla salonda bana bir şey yapmasın diye beklediğimi biliyorum ya o bağırıyor, kapıları çarpıyor çocuklar uyanmasın diye aşağıdan sakinleştirmeye çalışıyorum. Korkudan uyuyamadığımı biliyorum.

Rasim hukuk tanımaz. Nafaka ödemiyor. Hacize koyuyorsun, Rasim haciz falan da takmıyor. Herkese borçlu, herkesle davalık. Her şeyi aldı. Bir gün bana kızdığı için çocukları televizyonun karşısına oturtturmuş. Benim kötü göründüğüm bir yayını açıp, 'Çocuklar, anneniz bu kadar çirkin ve şişmandı. Annenizi ben benim sayemde var oldu' demiş."

RASİM OZAN'DAN İLK CEVAP

Alçı'nın gündem olan açıklamaları sonrası Rasim Ozan Kütahyalı, "Nagehan beni kurşun yağmuruna bile tutsa iki çocuğumun annesi aleyhine tek kelime etmem" diyerek, Alçı'nın açıklamalarından sonra sürekli arandığını söyledi.

Kütahyalı, şöyle konuştu:

"Kafamı kesseler Nagehan aleyhinde konuşmam. Prensip kararım bu. İki çocuğumuz var, şu an benim yanımdalar. Birlikte çok güzel vakit geçiriyoruz. Ben bu mesuliyetsizliği onlara karşı yapamam. Onlar artık 11 yaşında oldu her şeyi okuyabiliyorlar, izleyebiliyorlar."