Murat Kurum: Biz bir söz verdik mi tutarız İstanbul için dirençli bir gelecek vaad ediyoruz

Murat Kurum: Biz bir söz verdik mi tutarız İstanbul için dirençli bir gelecek vaad ediyoruz

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, İstanbul mesajını Üsküdar’da yeniledi.

Cumhur İttifakı’nın İstanbul Belediye Başkan Adayı Murat Kurum’un seçim çalışmalarının son durağı Üsküdar oldu.

Üsküdar’da Kahramanmaraşlılar Sahur Buluşması’nda vatandaşlarla bir araya gelen Kurum İstanbul için yüzlerce proje hazırladıklarını ifade etti.

bbb.jpg

"SÖZ VERDİK Mİ TUTARIZ"

Bakanlık dönemindeki çalışmalara değinen Kurum şunları söyledi: Geçmişte sözlerimizi tuttuk, bizim verdiğimiz söz onların verip de tutmadıkları, hatta hatırlamadıkları sözlere benzemez. Biz bir söz verdik mi tutarız, bu söz eser adamlarının, sağlam adamların sözüdür, bu söz Murat Kurum sözüdür. İstanbul'un kaderini Kahramanmaraşlı kardeşlerimle birlikte belirleyeceğiz.

cd.jpg

"BÜTÜN EVLER GÜVENLİ HALE GELECEK"

İstanbul için öncelikli hedeflerinin depremle ilgili riskleri azaltmak olduğunu ifade eden Kurum “Bütün evlerimiz güvenli hale gelecek. İstanbul'da yaşayan herkesin kendini güvende hissedeceği bir şehir hayal ediyoruz” dedi.

aa-20240324-34079665-34079664-cumhur-ittifakinin-ibb-baskan-adayi-kurum-uskudarda-konustu.jpg

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası bölgede yürütülen çalışmalara da değinen Kurum, devletin ve milletin bu süreçte nasıl birlikte hareket ettiğini ve dünyaya örnek bir dayanışma sergilediğini anlattı.

Kurum, İstanbul'a hizmet etme konusunda kesin bir kararlılıkla yola çıktıklarını ve kentsel dönüşüm projeleriyle şehrin yüzünü değiştireceklerini söyledi.

"İSTANBUL İÇİN DİRENÇLİ GELECEK VAAD EDİYORUZ"

Kurum sözlerini “İstanbul için dirençli bir gelecek vaad ediyoruz. Sözümüzü tutacağız ve İstanbul'u afetlere karşı daha güçlü hale getireceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

İlgili Haberler