Konya'da 2 genç kız sevgililerine mesaj gönderip, 15 katlı binanın çatısından atladı: Biri 18, biri 19 yaşındaydı

Konya'da 2 genç kız sevgililerine mesaj gönderip, 15 katlı binanın çatısından atladı: Biri 18, biri 19 yaşındaydı

Konya’da yaşları 18 ve 19 olan iki genç kız sevgililerine intihar mesajı ve konum attıktan sonra birbirlerine sarılarak 15 katlı binanın çatısından aşağı atladı. Korku dolu o anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, saat 23.50 sıralarında merkez Meram ilçesi Yeni Şehir Mahallesi Aslanyüreği Sokak'taki bir sitede meydana geldi. İlayda Ç. ve Latife Nur Ş., girdikleri sitenin 5'inci bloğundaki 15 katlı binanın çatısını çıktı.

MESAJ VE KONUM ATIP İNTİHAR ETTİLER

Sevgililerinin cep telefonuna intihar edeceklerini belirtip, bulundukları konumu gönderen İlayda Ç. ve Latife Nur Ş., ardından birbirlerine sarılıp kendilerini boşluğa bıraktı. Onlarca metre yükseklikten atlayan iki genç kadın beton zemine çakıldı.

konyada-2-genc-kiz-sevgililerine-mesaj-gonderip-15-katli-binanin-catisindan-atladi-5164-dhaphoto3.jpg

Olay anı güvenlik kamera kayıtlarına yansırken, durumu fark eden site sakinleri polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Adrese gelen sağlık ekipleri İlayda Ç. ve Latife Nur Ş.'nin yaşamını yitirdiğini belirledi. Polis, çatı katında yaptığı incelemede iki genç kıza ait çanta, mont ve seccade buldu.

konyada-2-genc-kiz-sevgililerine-mesaj-gonderip-15-katli-binanin-catisindan-atladi-5164-dhaphoto1.jpg

Site yönetimi ve sakinleri, binadan atlayarak yaşamına son veren iki genç kızı tanımadıklarını, yüksek sesle konuşarak site bahçesinden binaya girdiklerini belirtti.

konyada-2-genc-kiz-sevgililerine-mesaj-gonderip-15-katli-binanin-catisindan-atladi-5164-dhaphoto4.jpg

İlgili Haberler