Kolonyayı çalan yaşlı kadının gözü bayram şekerinde kaldı

Kolonyayı çalan yaşlı kadının gözü  bayram şekerinde kaldı

Zonguldak'ın Toptancılar Sokağı'nda yaşlı bir kadının, bir aktardan kolonya çaldığı anlar kameralar tarafından kaydedildi.

Edinilen bilgiye göre, yaşlı bir kadın alışveriş yapmak amacıyla bir aktara geldi. Reyonları dolaşan kadın, hiçbir ücret ödemeden bir şişe kolonyayı çantasına attı. Ardından şeker almak için reyonlara yöneldi, ancak görevliler tarafından fark edilince şekeri yerine bırakıp dükkandan ayrıldı.

aw229658-02.jpg

Reyonda kolonyaların eksildiğini fark eden dükkan sahibi Gökhan Çören, güvenlik kameralarını kontrol etti. Kamera kayıtlarında, yaşlı kadının kolonyayı ücret ödemeden çantasına koyduğu açıkça görüldü. Dükkan sahibi Çören, olayı şu sözlerle anlattı: "Dışarı çıkardığımız kolonyalar sayılı olduğu için hemen fark ettik. Kamera kayıtlarını incelediğimizde, yaşlı eli değnekli bir teyzemizin kolonyayı aldığını gördük. Aynı zamanda şekeri de almayı denemiş ama görevlilerimiz fark edince bırakmış."

aw229658-04.jpg

Olay karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen dükkan sahibi, yaşlı kadından şikayetçi olmayacaklarını belirterek, "Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadık. Belki ihtiyacı vardı, kolonya aldı. Şikayetçi olmayacağız, yine de yazık, yaşlı başlı teyzemiz" ifadelerini kullandı.

aw229658-05.jpg