İstanbul'da camide votka skandalı: 3200 kameraya baksınlar bulamazlar

İstanbul'da camide votka skandalı: 3200 kameraya baksınlar bulamazlar

İstanbul’da bir şahıs, çantasına gizleyerek camiye soktuğu alkol şişeni “Allah ile dertleştim biraz” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı. Skandal paylaşıma tepkiler kısa sürede arttı.

İstanbul'da çantasında içkiyle camiye giren kimliği belirsiz bir şahıs, alkol şişesi ve enerji içeceğinin yer aldığı bir fotoğrafı “Allah ile dertleştim biraz” notuyla hesabından paylaştı.

Sosyal medyada 'Kondopolos' takma adını kullanan şahıs, fotoğrafın altına gelen yorumlara yazdığı cevaplarda da alay etmeyi sürdürdü.

İslami değerlere hakaret eden şahıs, kendisine yorum yazanlara "Atatürk'e Ekber dedim cesaretimi topladım. 3200 küsur caminin kameralarına baksınlar bulduklarında paşa paşa karakola ifade vermeye giderim” diyerek cevap verdi.

İstanbul'da camiye giren bir şahıs, içeride alkol içtiği görüntüleri 'Allah ile dertleştim biraz' notuyla Reddit hesabından paylaştı.

ca48ce93-1whtdbg0e5c1rybq2vws86.jpeg

“ATATÜRK'E EKBER DEDİM CESARETİMİ TOPLADIM”

Yazdığı bir mesajda caminin alt katının boş olduğunu belirten şahıs, "Ben de çantadan çıkardım içtim. İstanbul'un çok işlek bir semtinde ama boş bir cami" dedi.

"Nasıl becerdin bunu?" şeklindeki bir yoruma da cevap veren şahıs, "'Atatürk'e Ekber' dedim cesaretimi topladım girdim içeri" ifadelerini kullandı.

22-001.jpg

İlgili Haberler