Gelecek Partisi adayı AKP lehine çekildiğini duyurdu

Gelecek Partisi adayı AKP lehine çekildiğini duyurdu

Yerel seçimlere 10 gün kala Urfa'da Gelecek Partisi adayı Ferit Çevik, AKP adayı ve Şanlıurfa Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül için adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Gelecek Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ferit Çevik, partisinin aldığı karar doğrultusunda adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Çevik'in çekilme kararı, partinin Şanlıurfa İl Başkanı Hidayet Baysal'ın da destek açıklamasıyla birlikte geldi. Baysal, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "Gelecek Partisi Şanlıurfa teşkilatı olarak yaptığımız istişareler sonucunda Şanlıurfa’da mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Zeynel Abidin Beyazgül’e destek vereceğiz" ifadelerini kullandı.

gji3xr8wsaachpg.jpeg

Bu gelişmeyle birlikte, Şanlıurfa'da Gelecek Partisi'nin aday çıkarmayarak mevcut belediye başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e destek vereceği belirtiliyor. Beyazgül de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hidayet Baysal ve yönetimine, yerel yönetimler seçimlerinde AK Kadrolara verecekleri desteklerden ötürü teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

byeazgul.jpg