Duygu Özaslan'dan kızlara erkekleri tavlama taktikleri

Duygu Özaslan'dan kızlara erkekleri tavlama taktikleri

Duygu Özaslan'ın 'ilişki tavsiyeleri' videosu sosyal medyada gündem oldu.

HANDE KARACAN/ GÜNBOYU

Duygu Özaslan, "Erkeklere trip atmak yerine hiç cevap vermeyin, buluşmayın ve hikaye yanıtlarını açmayın. Ona ihtiyacınız yok, bonus gibi düşünün." dedi. Özaslan'ın bu sözlerinin çalıntı olduğu iddia edildi.

Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, Tiktok paylaşımında ilişki tavsiyeleri verdi. "Dating tavsiyeleri" başlığıyla yayınladığı videoda "Liseden beri istediğim herkesle sevgili oldum, istediğim kişiyle de evlendim." diyen Özaslan şunları söyledi:

"Etrafımda bu basit şeyleri yapmayan kız arkadaşlarımı gördükçe çıldırıyorum. Bu kesinlikle bir tavsiye videosu değil. Eğer bir erkek sizden hoşlanıyorsa bilirsiniz, eğer bilemiyorsanız hoşlanmıyordur. Bu kadar basit. Size 'Zoru oynayın' demiyorum, zor olun. Planlarınız olsun, meşguliyetleriniz olsun. Anlatmaya çalıştığım, adım atmakla kovalamayı asla karıştırmayın.

İkinci kuralımız ise ulaşıldığınızda kolay, iyi vakit geçirilen biri olmak. O gün size hiç yazmadı, gece 3'te yazdı. Cevap vermiyorsunuz. Cevap vermek, sitemkar, şikayet eden bir cevap vermek, cevap vermektir."

Özaslan'ın bu tavsiyeleri sosyal medyada beğeni topladı.

Öte yandan Özaslan'ın, YouTube'da kişisel gelişim, mental sağlık, ilişki tavsiyeleri hakkında konuşan 'thewizardliz' isimli kullanıcıyı taklit ettiği öne sürüldü.

6t.jpg

7u.jpg

7y.jpg

Öne Çıkanlar