David Beckham İspanyol mankenle yatakta basıldı

David Beckham İspanyol mankenle yatakta basıldı

İngiliz gazeteci Tom Bower'ın yazdığı "The House of Beckham" (Beckham Evi) adlı kitapta yer alan iddialar yeniden gündeme geldi. Kitapta, David Beckham'ın İspanyol model Esther Canadas ile yatakta yakalandığı yazıyor.

İngiliz yazar Tom Bower'ın yeni kitabı "The House of Beckham", gündeme bomba gibi oturdu. Kitapta, David Beckham'ın eşi Victoria Beckham tarafından İspanyol mankenle yatakta basıldığı yer alıyor.

50-dogum-gununu-kutlayan-david-beckhamin-esi-victoria-beckham-kimdir.webp

Kitap, David Beckham'ın yaşadığı iddia edilen birçok ilişkiyi detaylandırsa da, ünlü çift hakkında pek yeni bilgi sunmuyor. Buna rağmen, kitapta yer alan iddialar dünya magazin basınında büyük yankı uyandırıyor.

ABD medyasına konuşan bir kaynak, "Bu kitapta bilmediğimiz çok az şey olabilir, fakat çiftin yaşadığı yasak aşklar ve aldatma olaylarının hepsinin bir arada olması çok dikkat çekici" dedi.

1069061-1457384491.jpg

YILLAR SONRA YENİDEN GÜNDEMDE

David Beckham'ın eşi Victoria Beckham'ı 25 yıllık evlilikleri boyunca birçok kez aldattığı belirtiliyor. Bir keresinde Beckham'ın yasak ilişki yaşadığı yardımcılarından Rebecca Loos'un, ünlü futbolcuyu bir mankenle yatakta bastığı ortaya çıktı.

Bu olayın, Victoria'nın çılgınca Rebecca Loos'u arayıp David'in nerede olduğunu sormasıyla gerçekleştiği söyleniyor. David, sabah saat üçte Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo'nun villasındaki partiden ayrıldıktan sonra Rebecca onu yatak odasında buldu.

221216110725-david-beckham-file-120222.jpg

Loos, Beckham'ı Brezilyalı futbolcu Ronaldo'nun villasında gece 03.00'te bulurken, Beckham'ın yanında İspanyol manken Esther Canadas'ın da olduğu belirtildi. Loos'un Beckham'ı yataktan kaldırıp, "David, eşin telefonda" dediği de kayıtlara geçti.

1204826-1655214109.jpg