Dani Alves intihar mı etti? Dani Alves neden hapiste? Dani Alves kimdir?

Dani Alves intihar mı etti? Dani Alves neden hapiste? Dani Alves kimdir?

Bir dönemlerin ünlü futbolcusu Dani Alves şu an hapiste bulunuyor. Ancak ünlü futbolcunun hapiste intihar ettiğine dair iddialar ortaya atıldı. Peki Dani Alves intihar mı etti? Dani Alves neden hapiste? Dani Alves kimdir?

Dani Alves intihar mı etti?

Eski futbolcu Dani Alves'in hapiste intihar ettiğine dair iddialar ortaya atıldı. Sosyal medyada ortaya çıkan iddiaların ardından birçok insan ünlü futbolcunun sağlık durumunu merak etmeye başladı. Peki Dani Alves intihar mı etti? Dani Alves neden hapiste? Dani Alves kimdir?

DANİ ALVES İNTİHAR MI ETTİ?

Dani Alves'in intihar ettiğine dair iddialar sosyal medyada dolaşıyor. Ancak resmi makamlar tarafından konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

DANİ ALVES NEDEN HAPİSTE?

Dani Alves Barselona'da bir eğlence merkezinin tuvaletinde cinsel saldırı iddiasıyla tutuklanmış ve mahkeme tarafından cezalandırılmıştır. Alves'e 4 yıl 6 ay hapis cezası, 5 yıl polis denetimi, 9 yıl mağdurdan uzak durma ve 150 bin avro para cezası verilmiştir.

DANİ ALVES KİMDİR?

Dani Alves, 6 Mayıs 1983'te dünyaya gelmiştir. Futbol kariyerine Brezilya'nın Bahia takımında başlamış ve Sevilla'ya transfer olmuştur. Sevilla'da başarılı performans sergileyen Alves, 2007'de Barcelona'ya transfer olmuştur. Barcelona'da büyük başarılar elde eden Alves, futbol kariyerinde önemli bir yere sahiptir.

Özel hayatında da aktif olan Alves, Küresel Futbol programı için Özel Olimpiyatlar Elçisi olarak atanmış ve zihinsel engelli insanlar için futbola katılımı teşvik etmiştir. Ayrıca, çevre konularına duyarlılığıyla da bilinmektedir.