Bengü konserinde "Ne mutlu Türküm diyene" dedi. Türk düşmanları hazmademedi saldırdı

Bengü konserinde "Ne mutlu Türküm diyene" dedi. Türk düşmanları hazmademedi saldırdı

Van Kültür Yolu Festivali'nde sahneye çıkan şarkıcı Bengü hayatının şokunu yaşadı. Konseri "Ne Mutlu Türküm Diyene" sözleriyle bitiren Bengü seyirciler tarafından protesto edildi. Yüzlerce kişi bir anda sahneye pet şişe fırlattı.

Van’da verdiği konseri "Ne Mutlu Türküm Diyene" sözleriyle bitiren Bengü, seyirciler tarafından protesto edildi.

SAHNEDE YUHALANDI PROTESTO EDİLDİ

Konserlerine ara vermeden devam eden ünlü şarkıcı Bengü, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın organize ettiği "Van Kültür Yolu Festivali" kapsamında Van'da sahne aldı. Sevilen şarkılarını arka arkaya seslendiren Bengü, konserin sonunda protesto ile karşılaştı.

bengu-ye-van-konserinde-protesto-seyirciler-17493939-8818-amp.webp

VAN'DA İLK KEZ KONSER VERDİ

Van'da ilk kez konser verdiğini belirten Bengü, büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti. "Uzun zamandır böyle heyecanlanmamıştım, kalbim duracak gibiydi. Van'a gelmek hep istemiştim ama kısmet olmamıştı. Bu güzel festivali düzenleyen Kültür ve Turizm Bakanlığımıza teşekkür ederim. Festival gerçekten harika ve kalabalığın enerjisini hissedebiliyorum. Çok güzelsiniz" dedi.

sarkici-bengu-ye-van-konserinde-protesto-17493940-7125-m.png

SAHNEYE YÜZLERCE PET ŞİŞE ATTILAR

Konserin sonunda beklenmedik bir olay yaşandı. Şarkılarını söyledikten sonra "Ne mutlu Türküm diyene" ifadeleriyle konseri bitirdiği iddia edilen Bengü'ye, seyircilerden tepki geldi.

Van Ekspres hesabında yayınlanan görüntülerde, sinirlenen bazı seyircilerin ellerindeki pet şişeleri sahneye fırlattığı görüldü. Bengü, Van konserinden kareleri Instagram hesabında paylaşsa da yaşanan olayla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.