Arda Güler'den attığı gol sonrası ilk yorum

Arda Güler'den attığı gol sonrası ilk yorum

Celta Vigo'yu 4-0 yendikleri maçta Real Madrid formasıyla ilk golünü atan Arda Güler, "İnanılmazdı" yorumunu yaptı.

Real Madrid'in genç yeteneği Arda Güler, Celta Vigo karşısında attığı golle taraftarları coşturdu.

Real Madrid'in genç yeteneği Arda Güler, Celta Vigo karşısında attığı golle taraftarları coşturdu. Real Madrid televizyonuna yaptığı açıklamada, "İnanılmaz atmosferde gol atmak tabii ki çok güzeldi. Çok mutluyum. İnşallah, tabii ki bunların devamı gelecek. Bunun için çalışmaya devam edeceğim. İnanılmazdı" dedi.

Arda, gol anını şu şekilde anlattı: "Karşı karşıya kalmıştım, bir anda kalecinin açıldığını gördüm, sağa çektim vurdum çok şükür gol oldu." İlk golünü attığı için mutlu olduğunu belirten Arda, "Çok zor bir sezon geçirdim. Bana destek olan herkese teşekkür ederim. Burada çok mutluyum. Dünyanın en büyük kulübü ve zorlukları da beraberinde getiriyor ama bu zorlukları aşacak kalitem ve karakterim olduğuna inanıyorum. Daha güzel günler hepimizi bekliyor" şeklinde konuştu.

ARDA SLOGANLARI ATILDI

Celta Vigo maçında skor 3-0 iken oyuna giren Arda, Dani Ceballos'un verdiği güzel pasın ardından topu ağlara göndererek, Real Madrid'deki ilk golünü atmıştı. Gol sonrası tüm takım arkadaşları Arda'yı tebrik ederken, tribünlerden "Arda, Arda" sloganlarının yükseldiği görüldü.

Teknik direktör Carlo Ancelotti de Arda'yı tebrik ederek, "Çok az süre aldı. Ama bir şeyler yapacağından emindim. Büyük bir yetenek. Çok güzel bir gol oldu. Burada çok büyük bir geleceği var. Bundan çok eminiz" şeklinde konuştu.