Afyonkarahisar'dan korkunç görüntüler: Gözünü kırpmadan dayılarını tek tek vurdu

Afyonkarahisar'dan korkunç görüntüler: Gözünü kırpmadan dayılarını tek tek vurdu

Afyonkarahisar'da çıkan tartışmada 25 yaşındaki E.S. , dayıları İbrahim Kazak ve Kadir Kazak’a pompalı tüfekle ateş etti. İbrahim Kazak hayatını kaybederken, Kadir Kazak ise yaralandı. Olayın ardından E.S. gözaltına alındı.

Olay saat 16.00 sıralarında Merkez Erenler Mahallesi’nde meydana geldi. E.S., aralarında husumet bulunan dayıları İbrahim ve Kadir Kazak ile karşılaştı. Taraflar arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine E.S., yanında getirdiği pompalı tüfekle dayılarına ateş açtı. Saçmaların isabet ettiği Kadir Kazak sol omuz, İbrahim Kazak ise karnının sol tarafı ve sol elinden vuruldu. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İbrahim Kazak’ın olay yerinde yaşamını yitirdiği belirlenirken yaralanan Kadir Kazak, ambulansla hastaneye götürüldü. Polis E.S.'yi olay yerinde gözaltına alırken, suç aleti tüfeğe de el koydu.

POMPALI TÜFEKLE ATEŞ ETTİ

Yapılan incelemenin ardından İbrahim Kazak’ın cenazesi otopsi için hastane morguna götürüldü. Olay yerine gelen İbrahim Kazak’ın yakını "Kardeşimi getirin, bir kere daha göreyim, kardeşim gitti" diyerek fenalaştı. Yakınları kadını hastaneye götürdü.

Dayılarını vuran E.S. verdiği ilk ifadesinde daha önce tartıştığı öz dayısı Kadir Kazak’ın kendisine hakaret ederek, darbettiğini belirtti. Bugün diğer dayısı İbrahim Kazak ile tartıştığını, eve gittikten sonra minibüslerinde görevli şoförü tehdit ettikleri için geri geldiğinde çıkan tartışma üzerine iki dayısını da vurduğunu söyledi.

6 KİŞİ GÖZALTINDA

Olayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında Y.S. (26), A.S. (50), M.S. (47), S.S. (44), Y.S. (44) ve M.S. (38) de gözaltına alındı. Soruşturma sürdürülüyor.

tartistigi-iki-dayisini-pompali-tufekle-vurdu-1-olu-1-yarali-7141-dhaphoto1.jpg

tartistigi-iki-dayisini-pompali-tufekle-vurdu-1-olu-1-yarali-7141-dhaphoto2.jpg

tartistigi-iki-dayisini-pompali-tufekle-vurdu-1-olu-1-yarali-7141-dhaphoto3.jpg

tartistigi-iki-dayisini-pompali-tufekle-vurdu-1-olu-1-yarali-7141-dhaphoto6.jpg

tartistigi-iki-dayisini-pompali-tufekle-vurdu-1-olu-1-yarali-7141-dhaphoto5.jpg

5tr.jpg

7y.jpg

ty.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar