• DOLAR
  • EURO
  • GRAM
  • ÇEYREK
  • YARIM
  • CUMHURİYET
  • PETROL

Kahramanmaraş BŞB hazır beton satın alıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı hazır beton satın alacağını açıkladı.

Haber Giriş: 21 Mayıs 2022 Cumartesi - 13:35
Takip Et
Kahramanmaraş BŞB hazır beton satın alıyor
+
Aa
-

Basın İlan’da şöyle denildi, “Malik ejder menfez yapımı için hazır beton alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.”

Niteliği, türü ve miktarı: 1.250 m³ C30/37 Hazır Beton Alımı

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. Kahramanmaraş ili Onikişubat İlçesi Malik Ejder Menfez yapım işinde ve idaremizin Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçelerindeki yapım ve bakım faaliyetlerindeki inşaat alanlarına pompa mikser veya elle döküm yapılacaktır.

Sözleşme imzalanmasına müteakip işe başlanacak olup ihale konusu mallar 70 gün içerisinde aylık eşit miktarlarda teslim edilecektir. İdare yetkililerince telefon veya yazılı faks yoluyla talep edilecek, talebin ulaştığı andan itibaren en geç 3 (üç) gün (Pazar günleri, günlerden sayılmayacaktır.) içinde istenilen yere dökülecektir. Sözleşme imzalanmasına müteakip başlanacaktır.

İhale (son teklif verme) tarih ve saati: 13.06.2022 - 14:00

İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri

İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

 

Etiketler
HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.