1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Türkiye'ye Günboyu duyurmuştu! Erhan Usta İYİ Parti'ye katıldı
Türkiye'ye Günboyu duyurmuştu! Erhan Usta İYİ Parti'ye katıldı

Türkiye'ye Günboyu duyurmuştu! Erhan Usta İYİ Parti'ye katıldı

Erhan Ustan'ın İYİ Parti'ye katılacağını Günboyu Gazetesi Türkiye'ye duyurmuştu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in katılımıyla düzenlenen yeni üye katılım töreninde Erhan Usta İYİ Parti'ye katıldı.

A+A-

Erhan Ustan'ın İYİ Parti'ye katılacağını Günboyu Gazetesi Türkiye'ye duyurmuştu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in katılımıyla düzenlenen yeni üye katılım töreninde Erhan Usta İYİ Parti'ye katıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener törende açıklamalarda bulundu.

Akşener'in konuşmasından satırbaşları şöyle:

"Bu tür adımlar gerçekten çok kolay olmayan adımlardır. Bir şekilde aidiyet hissedersiniz, daha sonra tekmelendiğinizi hissedersiniz. Zaman zaman hakarete, iftiraya uğrarsınız sonra böyle hissedersiniz. 

Değer miydi bunlara? Bunları burada olanlar yaşadı. Sayın Erhan Usta kardeşim, kişi olarak değdiğine inanıyorum. Bir süre sonra değeceğini göreceksin.

Gerçekten inanılmaz zorlu bir yolculuk. Ama o iç hesaplaşmayı yaptığınız zaman iyi ki bu yolculuğa çıkmışım, iyi ki İYİ Parti kurulmuş. 

Eğer İYİ Parti kurulmamış olsaydı, Türkiye’de neler konuşulurdu? Bugün eğer işsizlik, esnafın derdi, haksızlığa uğrayan çocukların derdi, üniversite mezunlarının yüzde 80’inin fazlasının yurt dışına gitmeyi düşünmeleri konuşuyorsa bunun sebebi sizsiniz. 

Tekrar teşekkür ediyorum sizlere. Çok çalışacaksınız. Türkiye’nin sorunlarına ve çözüm önerilerine vakıf bir insansınız Gagalanacaksınız onu peşinen söyleyeyim. Sonra akşam kafayı yastığa koyduğunuzda iyi ki bu yola çıkmışım diyeceksiniz. 

"İYİ PARTİ İLKELERİMDEN VE ÜLKÜLERİMDEN TAVİZ VERMEDEN SİYASET YAPABİLECEĞİM BİR YER" 

Tabi ki kendisi benim duygularımı benden daha iyi anlattı. Kendisinin daveti üzerine ben de bu iyiler ve cesurlar hareketine katılıyorum. Kendisine nazik daveti için teşekkür ederim. Tabi bir çok arkadaşımın aklında neden bu tercihi yaptığım soruları olacaktır.

İlkelerimden ve ülkülerimden taviz vermeden siyaset yapabileceğim bir yer olarak gördüm İYİ Partiyi. Bizler aynı mahallenin çocuklarıyız. Sayın genel başkanın liderliğinde düşüncelerimi hür bir şekilde ifade edebileceğim bir yer olarak gördüm İYİ Parti’yi. Her şeye kötü veren ve karalayan ve her şeye iyi diyen bir siyaset anlayışını benimsemediğini gördüm sayın genel başkanın. Gönlüm huzur, kalbim rahat. Aynı havayı teneffüz ettiğimizde vicdanımın rahat olduğunu düşünüyorum."

ERHAN USTA: "İYİ PARTİ İLKELERİMDEN VE ÜLKÜLERİMDEN TAVİZ VERMEDEN SİYASET YAPABİLECEĞİM BİR YER"

İYİ Parti'ye katılan Samsun Milletvekili Erhan Usta'nın açıklamaları şu şekilde;

"Tabi ki kendisi benim duygularımı benden daha iyi anlattı. Kendisinin daveti üzerine ben de bu iyiler ve cesurlar hareketine katılıyorum. Kendisine nazik daveti için teşekkür ederim. Tabi bir çok arkadaşımın aklında neden bu tercihi yaptığım soruları olacaktır.

İlkelerimden ve ülkülerimden taviz vermeden siyaset yapabileceğim bir yer olarak gördüm İYİ Partiyi. Bizler aynı mahallenin çocuklarıyız. Sayın genel başkanın liderliğinde düşüncelerimi hür bir şekilde ifade edebileceğim bir yer olarak gördüm İYİ Parti’yi. Her şeye kötü veren ve karalayan ve her şeye iyi diyen bir siyaset anlayışını benimsemediğini gördüm sayın genel başkanın. Gönlüm huzur, kalbim rahat. Aynı havayı teneffüs ettiğimizde vicdanımın rahat olduğunu düşünüyorum. "

"SESİMİZİ DAHA GÜR DUYURMAK İÇİN"

Törenin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Erhan Usta, "Gerek Samsunumuza gerekse ülkemize daha İYİ hizmet etmek ve sesimizi daha gür duyurmak için, Sayın Meral Akşener Hanımefendinin nazik daveti üzerine İYİ’ler hareketine katıldım. Bu büyük ve güzel organizasyon için Genel Başkanımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

e1-008.jpge2-008.jpge3-006.jpge4-003.jpge5.jpge6.jpg

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.