• DOLAR
  • EURO
  • GRAM
  • ÇEYREK
  • YARIM
  • CUMHURİYET
  • PETROL

Bursa Teknik Üniversitesi personel alıyor

Bursa Teknik Üniversitesi 8 akademik personel alıyor. Son başvuru tarihi ise 27 Mayıs 2022.

Haber Giriş: 13 Mayıs 2022 Cuma - 10:08
Takip Et
Bursa Teknik Üniversitesi personel alıyor
+
Aa
-

Resmi Gazete’de Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi, “Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkarılan ilgili yönetmelik hükümleri ve "Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi" doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvuru süresi ilanın Resmi Gazete'de yayımlandığı tarih itibariyle başlar 17. günün mesai saati bitiminde sona erer. ilan olunur.”

İSTENEN BELGELER

Özgeçmiş.Onaylı diploma fotokopileri

Yayın listesi

Akademik Değerlendirme Formu

Akademik Değerlendirme Beyan Formu

Nüfus cüzdanı fotokopisi

Bir adet fotoğraf

Yabancı dil belgesi 7. Doçentlik belgesi (Profesör ve doçent adaylarından)

Hizmet Belgesi (Daha önce kamu kurumunda çalışmış veyahalençalışıyorsa

İkamet belgesi

Adli Sicil Belgesi (açıktan veya yemden atananlar için)

Askerlik durum belgesi (Erkekadaylariçin)

Sağlık raporu (açıktan veya yenidenatananlariçin) 15.Mal bildirimi (açıktan veyayenidenatananlariçin)

Başvuru formuna eklenecek yukarıdaki belgelerden 1-9 arasındaki belgeler; 10-15 arasındaki belgeler sıkıştırılmış ayrı ayrı birer klasör şeklinde 1 adet CD/DVD içerisinde ayncabasılışekildeteslim edilecektir.

Yayın listesi ve bilimsel çalışma ve yayınlarım kapsayan (2) iki adet CD/DVD sıkıştırılmış olarak kaydedilip teslim edilecektir.

GENEL ŞARTLAR:

Profesör ve doçent kadrosu başvuruları için Rektörlüğe (Personel Daire Başkanlığına); Dr. Öğr. Üyesi kadrosu için ilgili Fakültelere; internet sayfasında yayımlanan form dilekçe ve dilekçede istenen nitelikteki belgelerle birlikte şahsen veya posta yoluyla yapılması gerekmektedir. Eksik ve onaysız belgelerle, süresi içinde yapılmayan başvurular ve postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) e-Devlet üzerinden alacakları "HİTAP Hizmet Belgesini" başvuru formuna ekleyerek ibraz edeceklerdir. E-devlet üzerinden alınan kare kodlu tüm belgeler geçerlidir. Yabancı ülkelerden alınan diploma ve doktora belgesinin denkliğinin Yükseköğretim Kurulu ve/veya Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması şarttır

Adayların tümünü ilgilendiren, başvuru ve atama sürecindeki bilgilendirmeler www.btu.edu.tr adresinden yapılacak olup ayrıca yazılı bildirim yapılmayacaktır. Başvuru vb. konularla ilgili bilgi almak için ilgili birimin iletişim bilgilerine üniversitemizin web sayfası üzerinden ulaşılabilir.

Etiketler
HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.